fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-06-2007 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Міська влада визнала Студентського мера

Грандіозним концертом на Хрещатику завершилася серія заходів на відзначення Дня української молоді. Концерт зібрав близько 100 тисяч глядачів. Крім виступів музичних гуртів, на сцені відбулася символічна урочиста інавгурація нового студентського мера Києва, обраного учасниками молодіжного фестивалю «Студентська республіка», який тривав в Києві 22–24 червня 2007 року. Новообраному Студентському меру Олександрові Андросову Заступник Київського міського голови Віталій Журавський від імені Київського міського голови вручив символ влади — булаву.

«Молодість — це чудова пора. Це пора, коли хочеться кохати, розважатися, працювати та вчитися. Ми залюбки будемо співпрацювати з молодими людьми, адже вони ініціативні та енергійні, у них завжди є чому повчитися», — сказав Віталій Журавський.

Також на концертній сцені відбулася презентація нового порталу для молоді — sms.gov.ua, створеного Головним управлінням у справах сім’ї та молоді КМДА. Сергій Березенко, начальник цього управління, розповів прес-службі КМДА про мету створення нового порталу: «Цей інформаційний майданчик дозволить нам, по-перше, ефективно звітувати перед молоддю про те, що робить для неї столична адміністрація, по-друге — стати більш відкритими та близькими до молоді, яка в більшості своїй активно користується Інтернетом».

«Столична влада добре обізнана, з якими проблемами найчастіше стикається молодь. І ми працюємо для того, щоб допомагати їх вирішувати. Ми підтримуємо систему надання пільгових довгострокових кредитів для молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво житла, розширюємо мережу філій молодіжних центрів праці у вищих навчальних закладах. Ми хочемо, щоб наше майбутнє було у надійних руках, тому з великою турботою ставимося до молодого покоління», — розповів Віталій Журавський. Про це «КИЯНАМ» повідомили у прес-службі КМДА.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки