fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-06-2007 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Обрано нового мера Києва (студентського)!

24 червня громадянами «Студентської республіки-2007 Київ», організованої НДЛМ, було обрано нового Студентського мера Києва. Ним став Олександр Андросов, голова студентської ради КПІ-«ІПСА». 

Фестиваль «Студентська республіка-2007 Київ» зібрав представників тридцяти вищих навчальних закладів Києві, які протягом трьох днів змагались за посаду Студентського мера Києва-2007. Було висунуто три кандидати у мери: Роман Британчук (Київський інститут ринкових відносин), Євгенія Малих (Національний авіаційний університет) та Олександр Андросов (КПІ-«ІПСА»). У результаті прозорого таємного голосування найбільшу кількість голосів виборців здобув Олександр Андросов – 35%. На другому місці – Роман Британчук, третє місце посіла Євгенія Малих.

«На «Студентській республіці-2007» я поставив собі головну мету – стати Студентським мером. У мене була прекрасна команда та дійсно ефективний план дій. Я керувався бажаннями та потребами громадян, тому, мабуть, і переміг. Порозуміння з електоратом – запорука перемоги. Коли ти молодий, чесний та креативний, посада Студентського мера саме для тебе», –коментує Олександр Андросов, Студентський мер Києва-2007.

На концерті до Дня молоді на Бессарабській площі Віталій Журавський, заступник голови Київської міської державної адміністрації, вручив новообраному Студентському меру Києва-2007 булаву як символ влади. Оргкомітет фестивалю «Студентська республіка-2007 Київ» нагородив Олександра Андросова ноут-буком від компанії Apple.

Студентський мер Києва-2007 буде займати цю посаду протягом одного року. Цього літа він представлятиме Київ на Всеукраїнській «Студентській республіці-2007», яка пройде в АР Крим. На ній буде обрано Всеукраїнського Студентського президента-2007, яким може стати Олександр Андросов. Також у обов’язки Студентського мера Києва входить підготовка наступної, десятої «Студентської республіки-2008 Київ», яка стане ювілейною.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-секретар «Студентської республіки-2007 Київ» Манакова Мар'яна