fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-10-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Кращий чоловік – це «Містер Студреспубліки»

Мова про нього, найбільш популярного та потрібного, на якого з нетерпінням чекають на Студреспубліці, і не тільки. Так-так, ми говоримо саме про учасників і переможців найбільш чоловічого суб-фестивалю «Містер Студреспубліки». Вперед, хлопці!

Про те, що змушує серце битися швидше, руки плескати втричі енергійніше, кричати в 5 разів голосніше, а учасників/ць фіналу ХХ ювілейної Студреспубліки (який проходив 24-27 серпня 2018р. на чорноморському узбережжі Миколаївщині) полишити справи на більше ніж цінну республіканську годину і слідкувати за подіями на головній сцені Події Покоління — дізнавайтеся далі.

Уявіть, шестеро підкачаних, прогресивних чоловіків збираються разом, шикуються за харизмою та інтелектом, йдуть репетирувати танок. І все це лише з одною метою — аби стати «Містером Студреспубліки». Але, звичайно, все не так просто. Хлопцям довелося припуститися на значні хитрощі, аби стати кращими… навіть чарівну ведучу обміняли на Миколу Троценка, брутального харківського ведучого, і все лише, щоб догодити журі. А цього року до його складу входили:

Перший етап випробувань — візитівка. Після оголошення журі, хлопці вирішили вразити його членкинь і всю публіку своїми оригінальними образами. Наступним етапом став яскравий творчий номер, в якому всі учасники, презентували тематики миру та прогресу, адже тема Студреспубліки-2018: «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті». Здавалося б, цього достатньо, аби виявити кращого, але ж ні, тому на десерт було інтелектуальне змагання, де конкурсантам довелося відповісти на екстравагантні запитання від журі. Але і з цим, хлопці впоралися.

 

 

 

 

 

Після довгої та непростої наради, за підсумком достойної боротьби переможцем визначили Костянтина Будька з Кіровоградщини. Вітаємо «Містера Студреспубліки України-2018/2019»!

А тепер уже досить фантазувати про чоловіків і Студреспубліку. Просто ти, твої подружки та друзі, готуйтеся вже до чергової суперподії: збирайте валізи та до зустрічі на Студреспубліці-2019.

Аналітика гри-2018 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Корабельнікова