fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-11-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Маленькими кроками до великої мети

GlKOnTnPRVI Не так вже й давно Студентський магістрат Чернігівщини провів у Ніжині фото-квест, але на цьому активісти не зупинились. Для підняття громадянської свідомості жителів цього невеличкого містечка студенти вирішили організувати «Вечір українського кіно».

Про черговий культуртрегерський проект республіканців Чернігівщини з популяризації сучасного українського кіно — у матеріалі нижче. 

Отож, 12 листопада 2015р. у Ніжині за підтримки Чернігівської Студреспубліки відбувся «Вечір українського кіно». Студентський мер Чернігівщини Катерина Кривуця пояснює: «Ми обрали саме кіно, бо наразі молоде покоління надає перевагу фільмам, а не читанню літератури. А от переглянути вартісний фільм у гарній атмосфері хочуть всі. Тим паче, коли можна випити чаю та відкрити для себе щось нове, наприклад, українські проекти, які знімають цікаві та якісні короткометрівки».

Відвідувачі переглянули декілька цікавих короткометражних фільмів, зокрема «Ілюзія щастя», «Перший день», «Пиріг» та український історичний драматичний фільм «Поводир, або Квіти мають очі». Було надзвичайно приємно бачити студентів не тільки Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя, а й студентів, зокрема, Ніжинськго агротехнічного інституту й інших навчальних закладів міста.

Завітали на захід також депутатка діючого Студентського bGdwzCFhcd0парламенту України Олександра Храмова  та представники Студентського магістрату Чернігівщини-2015/2016: Ліана Чернуцька, Максим Шадура, Роман Шаблій.

Не оминули кінопоказ також викладачі університетів. Усі учасники мали змогу не тільки насолодитися переглядом якісного українського кіно, а й поласуватися печивом і гарячим чаєм впродовж кава-брейку.

Один із учасників цього, та й попереднього, заходу зазначає: «Дуже сподобалась хороша атмосфера й організація «Вечору…». Щоправда, мені більше сподобались короткометражки, ніж основний фільм».

BZ8JtglzXLU

На довершення, варто зазначити, що ніколи не пізно щось змінювати. Допоки ми незадоволені нашим життям, ми маємо і можемо модернізувати нашу країну. Чернігівський магістрат вперто це доводить із кожним організованим заходом, кожним створеним проектом.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександра Храмова