fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-06-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Тернопіль

Майбутнє поруч!

19251120_681142372075078_1728313992_nОсь уже 19-й рік поспіль найталановитіша, найрозумніша та найпрогресивніша молодь збереться разом на Тернопільській регіональній «Студентській республіці», аби попрацювати над актуальною і змістовною темою: «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації Тернопільщини».

Тож, приходьте 23-25 червня 2017р. на Козацькі острови в парку Топільче, адже саме тут розпочинається завтрашній день, тут проходитиме Тернопільська Студреспубліка-2017.

Тема цьогорічної Студреспубліки зараз надактуальна: у часи невігластва, коли ледь не кожен думає, що він «самий розумний», а всі навколо несповна розуму та «зрадники», саме тоді і розпочинається усвідомлення справжньої цінності освіти як фундаменту розвитку особистості та суспільства загалом.

По своїй природі Студреспубліка — це місце найпотужнішого молодіжного футуродискусійного майданчика на теренах України. Тут не лише розмовляють про майбутнє, тут воно обов’язково з’являється. Цього року один із численних лекторіїв у програмі буде про Google Home, який є прототипом штучного інтелекту. Крім того, на вас чекають улюблені суб-фести: «Квест-фестиваль»«Студентська Мафія», Фото-конкурс, Інтелектуальні ігри.

Як взяти участь у цьому неймовірному дійстві на Тернопільщині? Все просто, необхідно пройти обов’язкову  онлайн-реєстрацію та налаштуватися на 3 доби глибокої інтелектуальної та крутої розважальної програми:


Зустрінемося там – на улюбленій Тернопільській Студреспубліці-2017.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопільської Студреспубліки