fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-08-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Леся-фест» – шанс для молодих літераторів/ок

«Леся-фест» – це молодий суб-фестиваль імені геніальної Лесі Українки для літераторів/ок нового покоління, який вдруге пройде під час фіналу ХХI Студреспубліки. Амбітні, цікаві, незвичні, модернові поети та поетки зможуть донести свою творчість до широкого загалу студентства та молоді всієї України. Запрошуємо подавати заявки.

На узбережжі Чорного моря, 23-26 серпня 2019р. під час фіналу Студреспубліки-2019, тема якого: «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління» пройде літературний суб-фестиваль «Леся-фест». Як молодим автор(к)ам стати його учасниками/цями та хто з авторитетних видавництв України буде оцінювати роботи – далі.

Кожен/а, хто вважає, що слово – це життя, що слово – це можливість, що слово – це просто вічність буття, запрошуємо в наше немаленьке коло однодумців/иць. Тут ви зможете вдосконалити себе та свої навички. Зустрітись з чимось незвичайним, експресивним і дуже змістовним, хоч місцями і не зрозумілим.

Радо будемо спостерігати та ділитися думками, натхненням, шукати справжні сенси та докопуватись до невідомих істин.

 

Захід сонця плекатиме ваші вуста, теплий морський вітер огортатиме кожне ваше сказане слово, шум хвиль, що розбиваються об берег, доповнюватиме динаміку розвитку подій тих, про які ви будете говорити і творити. Все, все що тут відбуватиметься, буде тим первозданним, що вас створить таким, яким ви станете потім. Ніхто не повернеться назад без змін, зовнішніх, внутрішніх і духовних. Все, що буде сказане, закарбується в історії, в пам’яті, в кожному, у нашому всесвіті.

Учасники/ці змагаються у два 2 етапи: зміст авторського твору (критерії: тематика та посил мають дотикатись з темою «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління») і художнє його читання (декламація, можливі перформанси для доповнення стилістики і сутності). У колі відомих літераторів/ок і творчих особистостей, представників/ць авторитетних партнерських організацій, таких як видавництво «Саміт-Книга», поважне журі визначить переможців/ниць суб-фестивалю.

Для участі необхідно пройти онлайн-реєстрацію і надіслати тексти творів на office@studrespublika.com із копією на nasty.bruduhina@gmail.com.

Деталі можна дізнатися у кураторки «Леся-фесту» Анастасії Бридихіної, 095 1000 435, nasty.bruduhina@gmail.com

Як проходив «Леся-фест» на фіналі Студреспубліки-2018
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Бридихіна