fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Леся-фест» — майданчик для літераторів/ок нового покоління

Як же ми жили ці 20 років без окремого літературного суб-фестивалю на Студреспубліці? Це питання перестане бути актуальним через кілька тижнів, коли сила слова прогресивних творчих громадян вистрелить усією своєю потужністю і красою. «Леся-фест» – це новий суб-фестиваль імені геніальної Лесі Українки – для літераторів/ок нового покоління! Долучайтеся скоріше!

З нагоди 20-річчя Студреспубліки під час фіналу ХХ ювілейної Студреспубліки, яка пройде 24-27 серпня 2018р. на узбережжі Чорного моря, на вас очікує 20 крутих суб-фестивалів, 6 із яких — відбуватимуться вперше. Отож, стартуємо з «Леся-фесту». Як молодим автор(к)ам стати його учасниками/цями – далі.

Література завжди відігравала важливу, а іноді й ключову, роль для досягнення прогресу й миру, а чимало класиків/ес, чиї твори та долі прямо лягли в історії виховання поколінь, стали базисом для суспільних перетворень – розпочинали свою творчість ось із подібних комунікативних майданчиків.

В Україні не вистачає різновікових і різнонаправлених проектів не лише для творчості, але й для дискусії письменників/ць. Дуже-дуже багато хто призвичаївся до комфорту, до поетики, яка милує нам душу і наповнює смислами мозок, але водночас відмовляється сприймати поезію реальності, ту, яка не підпорядковується мейнстриму, яка дратує конформну більшість, яка оголошує всім чесну і часто неприємну правду нашого буття.

Тож, під час «Леся-фесту» ви зможете виразити себе, відкритися всім і показати усе те, чого, можливо, більшість не бачила й не чула до цього. Ми даємо шанс кожному/ій, скористайтеся ним і не проґавте!

У колі відомих літераторів/ок і творчих особистостей, представників/ць авторитетних партнерських організацій, таких як видавництво «Саміт-Книга», поважне журі визначить переможців/ниць першого в історії Студреспублік літературного суб-фестивалю «Леся-фест».

Учасники/ці змагаються у два 2 етапи: зміст авторського твору (критерії, зокрема — про мир і прогрес) і художнє його читання (декламація). Для участі необхідно пройти онлайн-реєстрацію і надіслати тексти творів на office@studrespublika.com із копією на nasty.bruduhina@gmail.com.

Для участі у фіналі ХХ ювілейної Студреспубліки-2018 на тему: «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті», яка відбудеться вже незабаром, 24-27 серпня, на узбережжі Чорного моря, необхідно пройти онлайн-реєстрацію:

Запрошуємо кожного/у, хто вважає себе причетним/ою до літературного мистецтва, долучитися до лину творчості й свободи, багатогранності й різномовності, просвітництва й розумної солідарності!

Деталі можна дізнатися у кураторки «Леся-фесту» Анастасії Бридихіної, 095 1000 435, nasty.bruduhina@gmail.com
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Бридихіна