fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-08-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Квест – змагання для найспритніших

logo_qvest_1Під час фіналу Студреспубліки-2015, який проходитиме 22-25 серпня 2015р. на узбережжі моря, традиційно відбудеться змагання для найрозумніших, найспритніших, найвитриваліших  гравців у квест. Ти розумний, вмієш швидко пересуватися та орієнтуватися в незнайомій місцевості, тоді «Квест-фестиваль» для тебе!

Прочитавши текст, дізнаєтеся, як узяти участь у «Квест-фесті-2015», і що на цей раз екстраординарного приготувала Студреспубліка як одна з родноначальниць квесту в Україні? Квестери, усіх усюд, долучайтеся до модернізаційного квесту!

Фут-квест – це виконання різноманітних завдань, які, в свою чергу, відкривають гравцям Вимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"шлях до нових загадок і пошукових завдань. Виконання завдань здебільшого пов’язане з розв’язанням задач розумового характеру та швидким переміщенням для виконання наступного завдання.

У фіналі Студреспубліки щороку визначається найкраща команда-переможець. Якщо відчуваєш себе гідним перемоги – збирай команду від 3 до 8 активних і розумних та вирушай на пошуки пригод разом із нами. Тема — «Програма модернізації України».

Пройди обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті studrespublika.com для участі в активності.

Online

Деталі участі можна дізнатися у куратора «Квест-фестивалю»: Івана Дмитрієва, 063 942 16 81, е-пошта: Dmitriev.Ivan.MK@gmail.com.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Іван Дмитрієв