fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
30-08-2010 / всі теми /  Україна

Кубок КВН Студреспубліки-2010 знайшов свого власника

22 серпня у сел. Заозерному, що на Євпаторщині, відбулось свято гумору. В рамках Міжнародної програми «Студентська республіка-2010» та за участю Асоціації «КВН України» між чотирма командами з різних куточків України було розіграно Кубок КВН Студреспубліки.

Претендентами на щорічний трофей були:
• «ХитроЖелтые», м. Харків
• «ОПА-НА», м. Полтава
• «Сербское Радио», м. Суми
• «Тяп-ляП», м. Ужгород

Останні, до речі, — минулорічні володарі Кубку.

Свято почалося о 17:00 на пляжі під палючим кримським сонцем, але це не завадило зібрати більшу частину учасників студентського мульти-фестивалю біля головної сцени.

Учасники на сцені, журі за столом — КВН розпочався. Одразу після першого конкурсу команди розділилися на два ешелони, один змагався за першу сходинку, інший — за третю. Можливо через більшу досвідченість, можливо через гарний підбір «пляжного» гумору вперед вилетіли «Тяп-ляП» і «ОПА-НА». Після смішних відповідей на запитання від журі у розминці, ситуація не змінилася. До речі, серед суддів гумористичного поєдинку були Лідер Студреспубліки Павло Вікнянський, президент Асоціації «КВН України» Михайло Агранат, гравець команди КВН «Набла» Олександр Замша, режисер Студреспубліки Володимир Носков, DJ Orbit та сюрприз — головний рятувальник пляжу «Фотон» Володимир Іванович.

Після домашнього завдання всі затамували подих перед підняттям оцінок журі, адже Полтава і Ужгород йшли бік-о-бік. Президенту Асоціації «КВН України», професору Михайлу Агранату, який вийшов на сцену для вручення кубку, залишалось лише констатувати факт — з перевагою у 0,2 бали перемогла команда КВН «Тяп-ляП». Тепер до їхнього титулу додасться недвозначне — «двократні».

Турнірна таблиця результатів:
1. «Тяп-ляП», м. Ужгород: 8,0+7,2+8,4=23,6
2. «ОПА-НА», м. Полтава: 7,8+7,0+8,6=23,4
3. «Сербское Радио», м. Суми: 6,8+7,2+7,8=21,8
4. «ХитроЖелтые», м. Харків: 7,0+6,8+6,4=20,2

Тепер переможців чекає виступ на гала-концерті мульти-фестивалю, а мешканців студентської країни цікаві суб-фестивалі, такі як MUSIC LIVE AWARDS, KBH Video Awards, «Перша Леді», «Містер Студреспубліки» та безліч інших.

 

 Хочеш висловитися? Всі спілкуються тут

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Куратор суб-фестивалю "Кубок КВН Студреспубліки" Ігор Кривошеєв