fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-12-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Закарпаття

«Краща студентка Закарпаття»: як завжди, з родзинкою

«Кращий студент України», регіональні етапи якого хвилею проносяться по Україні, ось дістався і до Закарпаття. Організований Студреспублікою регіональний етап популярної всеукраїнської конкурсної програми зібрав на неймовірному дійстві у Закарпатському академічному обласному театрі ляльок «Бавка» найкращих студентів/ок області та їхніх активних вболівальників/ць.

18 грудня 2019р. в Ужгороді 10 студентів/ок із 6 навчальних закладів достойно змагалися за звання «Кращого студента Закарпаття». Як же все відбувалося та хто в кінцевому результаті отримав кубок першості – читайте в підсумках.


Аби стати учасником/цею Закарпатського КСУ потрібно було перемогти у своєму виші, а далі протягом місяця напружено готуватися, щоб представити себе та свій навчальний заклад на високому рівні. Номінант(к)и на звання кращого/ї мали: представити презентаційний ролик, продемонструвати талант і поспілкуватися з ведучими, щоб засвідчити свої інтелектуальні здібності та різноманітні здобутки.


Конкурсант(к)и підготувалися дуже достойно, вони дивували: змістовними презентаціями, де була продемонстрована їхня діяльності та активна позиція, пронизливими вокальними здібностями, шаленими танцями, чуттєвою грою на музичних інструментах тощо.


Журі було важко обрати переможця/ницю, адже кожен/на мав/ла свої сильні сторони, свою «родзинку». Однак, в запеклій і рівній боротьбі «Кращою студенткою Закарпаття-2019» стала студентка-другокурсниця Ужгородського інституту культури і мистецтв Альона Томащук.

Вітаємо переможницю і бажаємо на найвищому рівні відстояти честь Закарпаття на фіналі «Кращого студента України».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Закарпатської Студреспубліки