fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-11-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Тернопіль

Обрати «Кращого студента Тернопільщини» – done

22 листопада 2018р. у приміщенні Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка відбувся конкурс «Кращий студент Тернопільщини». Вітаємо Мар’яну Ягнич, студентку Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О.Барвінського, яка довела, що робота та велике бажання бути кращою, призводить до перемоги.

Першими «Кращого студента» у регіонах визначили тернополяни. Конкурс готувався дуже ретельно, учасники/ці доклали чимало зусиль, аби представити себе та свої виші з найкращої сторони. Хто ж брав участь, а головне, хто ж здобув перемогу – далі.

Претендент(к)ами на перемогу були 5 студентів/ок: Ольга Гайдамака (Тернопільський національний економічний університет), Роман Калушка (Тернопільський коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя), Софія Копитчак (Тернопільський державний медичний університет), Віталій Матвеєєв (Тернопільський національний технічний університет ім. І.Пулюя), Мар’яна Ягнич (Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж ім. О.Барвінського).

На конкурсі було все – креативні самопрезентації, приголомшливий показ талантів учасниками/цями та демонстрація напрацьованих проектів, адже «Кращий студент» — це відповідальний/а студент/ка. У результаті, за підсумком голосування журі «Кращим студентом Тернопільщини (комплексна характеристика)» стала Мар’яна Ягнич.

Також кожен із учасників/ць конкурсу за бажанням міг подати інформацію про свою цьогорічну громадську діяльність на сайті Студреспубліки. Після чого рішенням журі було обрано переможця у номінації «Кращий студент-громадський діяч», ним став Олександр Хома.

 

 

 

 

 

«Кращі студенти Тернопільщини» у своїх номінаціях візьмуть участь у всеукраїнському фіналі «Кращий студент України», що планується на грудень.

Партнери: управління сім’ї та молоді Тернопільської ОДА, управління у справах сім’ї, молодіжної  політики та спорту Тернопільської міськради, нічний клуб Pulse, компанія eMagicOne, Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка, інтернет-ЗМІ «Від Тарнополя до Тернополя».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Тернопільської Студреспубліки