fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-11-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Донецьк

Донеччина визначає кращих студентів у Маріуполі

Нещодавно пройшов «Кращий студент Маріуполя-2018», у якому взяли участь студенти різних вишів міста. Молоді, активні, амбітні, готові показати не лише свої здобутки, але й захищати честь навчального закладу. Вітаємо переможців/ниць і бажаємо нових звершень.

«Кращий студент» — це один з найулюбленіших конкурсів усіх спудеїв України. Студенти Маріуполя не стали виключенням, і з великим запалом КСУ відбулося у їхньому місті. Хто в якій номінації здобув/ла кубок – детально далі.  

17 листопада 2018р. участь у «Кращому студенті Маріуполя» взяли студенти Приазовського державного технічного університету, Донецького державного університету управління, Маріупольського державного університету, Донецького юридичного інституту МВС України, Донецького національного медичного університету. Перемогу здобули:

  • Кращий студент-громадський діяч — Анастасія Булавка (ПДТУ), Максим Горобій (ДонДУУ), Олександра Колесова (ДЮІ) та Сергій Чорнобривець (ДНМУ);
  • Краща студентка-профспілкова активістка — Марина Шитова (ПДТУ);
  • Кращий студент-науковець — Сергій Федосов (ДонДУУ), Валерія Гнідина (МДУ), Данило Турбін (ДЮІ);
  • Кращий студент-програміст – Сергій Юзвенко (ПДТУ);
  • Краща студентка-спортсменка — Аліна Біднік (ПДТУ), Юлія Усик (ДЮІ), Катерина Ярошенко (ДНМУ);
  • Краща студентка-медійниця — Анастасія Ващенко (ДонДУУ), Олена Сударенко (МДУ);
  • Краща студентка-аналітичка — Дар’я Ларіна (МДУ).

У номінації  «Краща студентка (комплексна характеристика)» після запеклої боротьби перемогу отримала Вікторія Саніна (ДНМУ).

Перемож(ни)ці отримали пам’ятні подарунки, фірмові чашки, блокноти, ручки. Після офіційної частини, всі учасники/ці конкурсу вирушили на Networking, де мали можливість познайомитися і краще пізнати один одного, обговоривши при цьому актуальні теми.

 

 

 

 

 

 

 

А вже незабаром перемож(ни)ці у Маріуполі представлятимуть своє місто на обласному рівні та боротимуться за звання кращих студентів Донецького регіону. Вболіваємо за них і бажаємо бути першими!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Донецької Студреспубліки