fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-11-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

«Кращий студент Києва» буде визначений зовсім незабаром

3 грудня 2021р. найдостойніші студент(к)и столиці зберуться для визначення «Кращого студента Києва» в кожній з 10 номінацій. На противагу всім труднощам, відповідальних і талановитих студентів/ок у столиці вдосталь, вони готові демонструвати свої знання і таланти, змагатися за максимумом. Запрошуємо і вас долучитися до молодіжного свята!

Що може бути крутішим для студента/ки, окрім успішного складання сесії, класного і змістовного відпочинку, саморозвитку та активної громадської діяльності? Звісно, отримати визнання як кращий/а студент(к)а! Умови участі, де й коли відбудеться віншування переможців/ниць, а також шоу номінантів/ок на кращих у комплексній характеристиці в анонсі.

«Кращий студент Києва»* — регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України», яка покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді як авангарду розвитку українського суспільства. Студреспубліка проводить конкурс у 10 номінаціях, які відображають прогресивні напрямки самореалізації та творення Спільного Блага

Визначатимуть переможців/ниць у 10 номінаціях:

  • Кращий студент Києва (комплексна характеристика);
  • Кращий студент-аналітик Києва;
  • Кращий студент-громадський діяч Києва;
  • Кращий студент-дизайнер Києва;
  • Кращий студент-медійник Києва;
  • Кращий студент-науковець Києва;
  • Кращий студент-програміст Києва;
  • Кращий студент-спортсмен Києва;
  • Кращий студент-підприємець Києва;
  • Кращий студент-профспілковий активіст Києва.

Проходьте онлайн-реєстрацію, обирайте номінацію, долучайте всі свої задокументовані досягнення, здобутки, нагороди, грамоти тощо. А якщо хочете перемогти у комплексній характеристиці — готуйтеся до спеціальної шоу-програми та презентуйте власний соціальний проєкт, який принесе користь столиці й усій Україні.

Якщо ж ви хочете долучитися як глядач(ка), повболівати за своїх друзів/подруг-номінантів/ок чи свій виш, то потрібно вже зараз (але не пізніше 19:00 2 грудня) зареєструватися онлайн — ми надішлемо вам спеціальне запрошення. 

Дійство відбудеться 3 грудня в Міжрегіональній Академії управління персоналом (м. Київ, М «Деміївська», вул. Фрометівська 2, кіно-концертна зала «Україна» (корп. 1)), початок о 16:00. Кількість місць обмежена!

За запрошеннями та довідками звертатися до координатора столичного етапу конкурсу Артема Ніколенка (095) 258 28 95, е-пошта: kyіv@studrespublika.com

*  *  *

«Кращий студент України-2021/2022» відбувається за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, Київський міський етап — за часткової фінпідтримки Департаменту молоді та спорту при виконавчому органі Київської міської ради (КМДА).

* Під час проведення вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки