fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-11-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

Волинь на низькому старті перед КСУ

Волинь готується, аби провести одне з найулюбленіших свят студентів – регіональний етап «Кращого студента України». 27 листопада 2018р. о 17:00 у Луцьку в РЦ «Промінь» зберуться розумні, соціально активності, відповідальні, креативні студенти, які готові змагатися і довести, що вони кращі. Чекаємо і на Вас! Реєструйтеся!

Хоч День студента вже минув, але студентський запал, драйв і енергетика не менш потужно вибухнуть під час «Кращого студента» на Волині. Всі в очікуванні! І щоб довідатися деталі проведення конкурсу й умови, як туди потрапити – ознаймлюйтеся з інфою нижче.

Аби стати кращим у будь-якій справі, потрібно багато працювати, відповідально ставитися до своєї цілі, постійно вчитися, аналізувати свої помилки, виправляти їх і обов’язково рухатися далі. Аби стати «Кращим студентом Волині» потрібно пройти онлайн-реєстрацію, обрати одну (чи декілька номінацій), в яких Ви вважаєте себе найкращим/ою, достойно підготуватися і показати всі «+» під час самого конкурсу. І пам’ятайте, Ви представляєте не лише себе особисто, але й свій навчальний заклад, тому відвідальність ще в кілька разів зростає.

А далі – більше! На Вас очікує всеукраїнський фінал КСУ, що планується на грудень, де Ви захищатимете честь уже цілої області та боротиметеся з переможцями з інших регіонів. Уперед — до перемоги!

За детальнішою інформацією звертайся до координатора Волинського етапу конкурсу Віталія Сніжка, +38 066 080 12 28.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Волинської Студреспубліки