fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
14-12-2009 / всі теми /  Суми

Кращий студент Сумської області близький до народу!

 

9 грудня 2009 року у Сумах проходив регіональний етап конкурсу «Кращий студент України». Організаторами виступили СММГО «Студентська республіка» за підтримки управління у справах молоді та спорту Сумської облдержадміністрації. У конкурсі взяли участь 5 сумських вишів, а також студенти з Глухова та Шостки.
 
У перших двох конкурсах учасники мали презентувати себе як кращого студента та свої таланти (більшість учасників демонструвала вокальні здібності, хоча були й танці, й гра на гітарі). Хтось робив це серйозно, хтось у жартівливій манері, проте нікого не можна було визнати явним фаворитом. Конкурс «Найкращий день мого студентського життя» став вирішальним. Якщо більшість учасників обрала формат фото- та відеопрезентації власного студентського життя, то учасниця від Сумської філії ХНУВС Наталя Дуравкіна пішла далі й власними зусиллями показала день із життя відразу деяких кращих студентів, і не лише українських. Що викликало бурхливу (проте позитивну) реакцію залу й неоднозначну заяви журі, від якого пролунали звинувачення у негативному прикладі для молоді, але разом із тим… і висловлення деякої заздрості.
 
Нагороди у вигляді «Студентського Оскару» отримали переможці у номінаціях «Кращий науковець» — студент СумДПУ Ковальчук Олександр, «Кращий медійник» — студент СумДУ Тосуєв Михайло, «Кращий дизайнер» — Хілько Олена, студентка СумДПУ, «Кращий спортсмен» — студентка СумДПУ Анна Шостак та «Кращий громадський діяч» — Будяк Анна, студентка СФ ХНУВС.
 
Приємно відзначити, що головою наукової експертної комісії обрано кандидата фізико-математичних наук та активного діяча Студреспубліки Станіслава Стародуба, який привітав присутніх із святом та наголосив на важливості проведення таких заходів для молоді.
 
Врешті-решт голова журі, заступник Сумського міського голови Сергій Панченко озвучив ім’я переможця: кращим студентом Сумської області було визнано студентку 5 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталю Дуравкіну. Напевно, саме в її виступі й журі, й глядачі побачили щось близьке до себе. А значить, кращих у нас багато. Залишилося лише перевірити це на всеукраїнському етапі.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба СММГО “Студентська республіка”