fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-03-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Творчі й молоді автор(к)и — запрошуємо!

21 березня 2019р. о 17:00 у Науковій бібліотеці ім. М.Максимовича при Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка (М «Університет», вул. Володимирська 58) відбудеться ІІ всеукраїнський конкурс студентської поезії «Зозулиця: Молодість. Любов. Весна», присвячений Всесвітньому дню поезії. Студреспубліка є співорганізаторкою конкурсу і запрошує таланти долучатися. Пишете вірші? — До 19 березня подавайте заявки на участь.

Це шанс проявити себе публічно і потрапити на очі справжнім профі літературної та видавничої справи. А все разом – зробити крок до Нобелівської премії з літератури за супердоробок прогресивного українського слова. Як подати заявку і хто визначатиме найкращих — в анонсі.

Головний організатор проекту, надійний партнер Студреспубліки — Видавництво «Саміт-Книга» дає можливість не лише молодим автор(к)ам проявити свої таланти, видаючи прекрасні книги й підтримуючи прогресивні громадянські ініціативи. Метою проведення вже другого конкурсу є виявлення талановитих особистостей і надання їм можливості реалізації свого творчого потенціалу, формування і розвиток творчих здібностей, естетичного смаку студентської молоді.

Торік перший млинець вийшов зовсім не нанівець. До участі тоді було відібрано 13 талановитих молодих митців і мисткинь із різних регіонів України, які мали нагоду продемонструвати свої напрацювання та власним словом достукатися до сердець. Цього року студент(к)и також читатимуть свої твори, а визначить переможців/ниць професійне журі в складі:

  • Павло Вікнянський — лідер республіканців України;
  • Дмитро Дроздовський — критик, головний редактор журналу «Всесвіт»;
  • Сергій Куліда — письменник, головний редактор газети «Літературна Україна»;
  • Леся Мудрак — українська письменниця, критикеса, громадська діячка, кандидатка філологічних наук;
  • Олег Сербін — директор Наукової бібліотеки ім. М.Максимовича при КНУ ім. Тараса Шевченка;
  • Іван Степурін — видавець;
  • Діана Шестакова — поетка, переможниця І Конкурсу студентської поезії «Молодість. Любов. Весна».

Обов’язково приходьте на конкурс зі своїми друзями та подругами, які зможуть за вас вболівати. Бонусом від організаторів стане присутність відомих творчих особистостей, які зможуть запросити конкурсантів/ок виступити на своїх заходах.

Заявки подавати (стислу інформацію про себе та посилання на твори) до 24.00 19 березня на e-пошту: office@studrespublika.com. Довідки: (044) 529-13-75.

Як проходив конкурс у 2018р.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки