fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
02-03-2018 / всі теми /  м. Київ

Кіно як крок до миру

photo_2018-03-13_17-09-14Нещодавно в Києві відбувся IV Міжнародний кінофестиваль «Світло». Студреспубліка є вірним другом кінофестивалю, цього року виступила інформаційним партнером, наші активісти відвідували культурну подію, а лідер республіканців Павло Вікнянський виступив під час урочистої церемонії нагородження та закриття кінофесту.

Читайте матеріал про те, як пройшла важлива мистецька подія, які стрічки були запропоновані для перегляду та конкурсної оцінки, які фільми і з яких країн перемогли.

На базі столичної «Кінопанорами» пройшов IV Міжнародний кінофестиваль «Світло» під егідою Спілки християнських письменників України (голова — Костянтин Шаповалов). Девіз заходу — «Світле кіно пробуджує серця». Протягом 25-26 лютого 2018р. глядачі мали можливість побачити фільми з України, а також Великої Британії, Італії, Норвегії, Румунії, США тощо.

Цього року на огляд було відібрано 45 робіт із 3 тис. поданих. Як відзначають організатори, фільми вищої якості, ніж у минулі роки, сценарії більш продумані, а гра акторів/ок і робота операторів/ок на порядок вищі, що не може не радувати, особливо, якщо йдеться про вітчизняне кіно.

photo_2018-03-13_17-09-34Переможців/иць було визначено у 6 основних номінаціях: «Ігровий короткометражний фільм», «Документальний короткометражний фільм», «Анімація», «Музичний кліп», «Соціальний ролик» і «Приз глядацьких симпатій», а також відзначені краща головна, чоловіча і жіноча ролі, оригінальне вирішення фільму, краща операторська робота, краща робота з дітьми та вручено номінацію за популяризацію вічних цінностей. Гран-прі конкурсу виграла робота українського режисера Павла Острікова «Ґолден Лав».

Під час церемонії урочистого закриття фестивалю виступив лідер республіканців Павло Вікнянський. Він наголосив, що чи не найважливішими складовими  настання миру в Україні є культура й освіта. І кінофестиваль «Світло» має важливу місію: веде розмову зі співгромадянами мовою соціально-важливих і сповнених громадянських чеснот стрічок, а також дає можливість молодим митцям/мисткиням показати свої таланти.

photo_2018-03-13_17-08-17-1photo_2018-03-13_17-18-10

 

 

 

 

 

 

 

Фестиваль пройшов в інтелектуальній і світлій атмосфері: фільми давали глядачам їжу для роздумів і віру в щасливе майбутнє.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки