fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-03-2020 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Хроніки» ЗиСР-XII. Майже «Іскра»

Так усе-таки еволюція чи революція? Чому не кожна революція веде до прогресу? Що таке справжня революція? А «тиха»? Які події в Україні дійсно можна назвати революційними? Чи можемо ми, українці, в успішну революцію? І коли зрештою спрацьовує еволюція? Про це, а також скандали, інтриги, розслідування «XII Зимової Студреспубліки» — в унікальному виданні Гри [+ випуски, pdf].

«Прогрес між еволюцією та революцією» — тема, над якою протягом 3-х діб під час ЗиСР у Карпатах невпинно, креативно й інтелектуально билися круті й завзяті активіст(к)и і найпотужніші експерти. Отже, читайте міні-репортажі з пленумів, факультативів і кулуарів оргдіяльнісної гри й роздивляйтеся прикольні фотки і фотоколажі — у «Хроніках».  

Дуже дякуємо команді «Хронік» ЗиСР-ХІІ: бренд-менеджерці Студреспубліки, хроністці Гри Вірі Андріюк, а також журналістці Соломії Соловей, верстальниці Юлії Гордій і фотографині Діані Черненко!

«Хроніки» №1
«Хроніки» №2
«Хроніки» №3
«Хроніки» №4
«Хроніки» №5
«Хроніки» №6
«Хроніки» №7

 

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка».
Оргпідтримка: 
Міністерство освіти і науки України.
Партнери:
 ПАТ «Гравітон», видавництво «Саміт-книга», компанія Impression, БІОКОН, SendPulse, Koine.Community, журнал соціальної критики «Спільне», Telegram-канал «Можливості».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки