fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-04-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Харків

Харківщина вітає своїх «Першу Леді» та «Містера»

Крики, істерики, сльози щастя… І все це від захвату! Саме так молодь Харківщини вітала переможців – «Першу Леді Харківщини» та «Містера Харківщини», які вперто боролися, показали свої достоїнства, вміння та фішечки.

За участі більше 400 студентів і світочів талантів 1 квітня 2018р. у Харкові було обрано найпрекрасніших студентів і студенток регіону. Хто ж ці щасливчики та щасливиці — читайте далі! 

З самого ранку природа ніби передчуваючи, що відбудеться щось нереально крутезне, порадувала своїм теплом, що дало можливість конкурсантам просто неба репетирувати останні акорди своїх виступів. Цього року за перемогу боролися 9 дівчат і 5 юнаків, які представляли провідні харківські виші й коледжі.

 

 

 

 

 

 

 

Аби завоювати омріяні титули, «Перші Леді» та «Містери» штурмували публіку якісним гумором, талантами і навіть… «хабарями». Проте, коли ці «хабарі» приготовлені власноруч, политі смачним кремом і їх подає неймовірно красива дівчина — важко втриматися всім, навіть ведучій, яка просто серед конкурсу ладна мінятися місцем із членами журі!

 

 

 

 

 

 

Конкурсант(к)и мали можливість розкрити себе у 3-х конкурсних завданнях. Першим була – «Візитівка». У форматі стендап учасники й учасниці уявляли себе супергероями та супергероїнями українського кіно або історії. Як результат такого випробування – сміх та оплески вдячних глядачів.

Також конкурсант(к)и приміряли на себе роль модельєрів/ок і дизайнерів/ок і власноруч створили колекцію модного авангардного українського одягу. Серед нарядів були абсолютно сміливі моделі, які можна відправити хоч на тижні моди в Мілані.

 

Обдаровані й талановиті – учасники та учасниці конкурсу зачаровували своїми вміннями глядачів настільки, що дах клубу «Радмір» буквально зносило повітряними кульками, галасом фанатів і світлом ліхтариків.

Поважне журі, окрім відпочинку мало й важливе завдання – обрати найкращих. Отож, оцінювало конкурсантів і конкурсанток:

  • Ірина Гненна — хореографка-постановниця конкурсу;
  • Анна Гуляєва — радниця заступника голови Харківської облдержадміністрації;
  • Ірина Євтушенко — директорка благодійного фонду «Фенікс»;
  • Віталій Слюсаренко — лідер Кіровоградської Студреспубліки;
  • Наталія Пахніна — авторка, режисерка, засновниця програми «Модне Сузір’я»;
  • Інеса Ципіна — засновниця та власниця компанії «Кіндер мікс».

Пройшовши через усі випробування, «Першою Леді Харківщини» стала студентка Харківського вищого коледжу мистецтв Анна Мельничук. Щодо «Містера Харківщини» — то ним став справжній крутий Перець, а точніше — Єгор Перцев, студент Національного університету цивільного захисту України.

 

 

 

 

 

 

 

Вже влітку на фіналі ХХ ювілейної Студреспубліки харків’яни боротимуться за перемогу з красунями та красенями з усієї України. Тож, продовжуємо вболівати!

 

 

 

 

 

 

Організатори конкурсу (голова оргкомітету — Марія Корабельнікова) висловлюють подяку членам журі, партнерам, а також ведучій, режисерці Анні Островерховій, звукорежисерці Маргариті Кізім, адміністрації Харківського вищого коледжу мистецтв та усій команді підготовки конкурсу.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Харківської Студреспубліки