fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-03-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Харків

Студентська столиця – джерело краси особистості

Віднині Харків можна вважати не лише студентською столицею, а й джерелом краси особистості. Адже 1 квітня 2018р. у день позитиву та гумору ви матимете змогу на власні очі побачити перших красунь і справжніх мачо регіону під час неймовірного дійства – конкурсів краси «Перша Леді Харківщини» та «Містер Харківщини» [+ голосувалки].

Красиві, розумні, відважні та соціально активні хлопці та дівчата Харківщини – учасники й учасниці конкурсу краси зберуться 1 квітня в нічному клубі «Радмір» о 18.00, аби продемонструвати свої таланти та красу. Запрошуємо харків’ян відвідати неймовірне дійство.

Участь у «Першій Леді Харківщини» та «Містері Харківщини» візьмуть 14 учасників та учасниць із 6 навчальних закладів. Наші конкурсанти та конкурсантки точно не залишать вас байдужими, вони більше місяця готувалися, аби показати феєричне дійство. Під час шоу дівчата та хлопці представлятимуть себе за допомогою: «Візитки-стендапу», далі продемонструють свої найкращі вміння у «Конкурсі талантів», останнім буде вихід у народних костюмах у стилі «Українського авангарду».

Тому лишайте всі свої справи, аби не провтикати головне дійство весни серед студентів Харківщини: найкрасивіші особистості змінять ваш світ і подарують суперовий настрій і заряд позитиву.

Деталі та замовлення запрошень: Марія Корабельнікова — 099 922 32 00.

Голосуй за «Першу Леді Харківщини-2017/2018» тут
Голосуй за «Містера Харківщини-2017/2018» тут
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Харківської Студреспубліки