fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-07-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Інноватори «на марші» в Чернігові

IMG_1086Проект енергозбереження Олександра Козачка визнано найкращою ідеєю модернізації Чернігова. Це стало відомо під час Стратегічного круглого столу в рамках проекту «Новий старт. 100 ідей для Чернігова», який відбувся 11 липня 2015р. у Чернігові. У заході взяли участь автори найкращих робіт, громадянські активісти, експерти, журналісти. А в гості завітали Павло Вікнянський і Сергій Березенко.

До вашої уваги інформація з приводу проведення конкурсу для інноваторів «Новий старт. 100 ідей для Чернігова». Отже, як же ж пройшов перший регіональний етап конкурсу, які саме «народилися» цікаві, а головне, придатні до реалізації проекти, чи справді вони здатні покращити життя чернігівчанам, чим зможуть допомогти партнери чернігівського «Нового старту» і коли буде другий етап конкурсу?

На розсуд журі було представлено декілька десятків креативних ідей. Однак, до останнього етапу дійшли лише кілька, а саме: проект «Ролердром для спортивної молоді в Чернігові» Артема Веремея, проект «Випуск автобусів на гібридному двигуні на базі Чернігівського автозаводу» Володимира Іщенка та «Проект по енергозбереженню в Чернігові на основі використання сонячної енергії» Олександра Козачка

IMG_1029IMG_1004

 

 

 

 

 

 

Переможець – Олександр Козачок — пропонує не лише зекономити електроенергію за  рахунок сонячних батарей, а значить і заощадити кошти з міського бюджету, а й  таким чином розраховує зацікавити туристів приїздити саме до Чернігова. За  словами Олександра, його проект передбачає встановлення сонячних батарей на  будинках міста, для того, щоб освітлювати вуличні ліхтарі. Одна батарея може  освітити два ліхтарі, вартість такої батареї 9 тис. грн. Усе окупиться за 4,5 роки і більше не потрібно буде витрачати кошти на електроенергію. До речі, присутні на  круглому столі порекомендували молодій людині ще дослідити ринок виробників на  предмет того, чи можна відповідне обладнання рентабельно виготовляти саме на  Чернігівщині?

За свою винахідливість хлопець отримав можливість представляти Чернігівщину на Всеукраїнському етапі проекту «Новий старт» і сучасний ґаджет. Інші дипломанти отримали цікаві та корисні книги.

«Лише молодь та її інноваційні проекти здатні модернізувати Україну, забезпечити їй достойне місце у топ-20 найбільш розвинутих країн світу. Тому Студреспубліка докладе максимум зусиль, аби більшість ідей були реалізовані», — наголосив Національний лідер Студреспубліки Павло Вікнянський.

IMG_1114

Привітав переможця і голова Ради регіонального розвитку Чернігівської області, керівник Державного управління справами Сергій Березенко. «Дуже важливо, щоб студенти генерували нові ідеї, які були б новим поштовхом для розвитку економіки країни. Ми вже домовилися, що на основі ідей Сашка освітлимо Алею Героїв. Це буде перший, але не останній «старт-ап» у Чернігові, реалізований за допомогою активістів «Студентської республіки», — зазначив він.

фото 2 (2)

Одним із тих, хто допомагав обирати переможця, був інвестор і бізнесмен з Південно-Африканської Республіки Реймонд Рамджаван.

Приємно, що молодь Чернігівщини всіляко хоче розвиватися та допомагати своєму краю. Та вдвічі приємніше, що є люди, які до цього заохочують і підтримують. До слова, як повідомив лідер Чернігівської Студреспубліки Антон Приходько, восени очікується другий етап конкурсу, вже спільно з облдержадміністрацією.




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівської Студреспубліки