fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-06-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

«Новий старт». 100 ідей для Чернігова

595234«Новий старт. 100 ідей для Чернігова» — це відкритий конкурс ідей модернізації Чернігова, який проводить Студреспубліка. Якщо ти знаєш як покращити наше місто, то цей проект саме для тебе! Приєднуйся!

Проект «Новий старт» знову в Чернігові. У чому зміст цього інноваційного конкурсу, дати проведення, хто може стати учасником і що дивовижне чекає на переможців, читайте в цьому анонсі.

«Новий старт» – це всеукраїнський проект, який був започаткований у квітні 2009 р. як реакція здорових сил суспільства на кризову ситуацію, яка склалася в економіці України. Він полягає у проведенні конкурсу ідей і праць щодо інновативного розвитку й організації інтелектуального «батлу» за інвестиції та призи серед авторів найкращих.

Під час написання проектів найбільшу увагу учасникам слід приділити проблемам енергозбереження й ефективного використання ресурсів, недосконалості системи міського управління, корупції, відсутності інновацій та ефективної інфраструктури, проблемам освіти та розвитку морально-духовних якостей людини. Запропонувати «точки підйому» в економіці міста, а також розглянути та проаналізувати альтернативні сценарії розвитку Чернігова. 

Розуміючи значення та важливість такої роботи, Чернігівська команда Студреспубліки, поставила за мету розробку та впровадження Програми модернізації Чернігова. Програми, яка об’єднає навколо всіх не байдужих, незважаючи на партійні кольори й інші фактори, які роз’єднують наше суспільство.

«Новий старт» – це інтелектуальний потенціал студентів, аспірантів, наукових співробітників, підприємців і творчих особистостей із Чернігова. Ми впевнені, що в складні для життя країни та міста часи ініціативу мають взяти до своїх рук чесні люди, патріотично налаштовані представники молоді, бізнесу та науки. Люди з Україною у серці та розумом у голові!

Зараз «Новий старт» стає унікальною платформою для реалізації креативних ідей у будь-якій галузі економіки, бізнесу, освіти, науки та соціальної сфери.

Проект проходитиме у 2 етапи:

  • Конкурс ідей (до 09.07.2015р.) — покажи себе!
  • Стратегічний круглий стіл і нагородження учасників (11.07.2015). Під час нього ви зможете: обмінятися досвідом між учасниками, експертами та бізнесменами; переможці отримають цінні призи; підприємливі зможуть здобути інвестиції.

Приєднуйся! Зробимо Чернігів кращим європейським містом!

За додатковою інформацією звертайтеся:
e-mail: chernigiv@studrespublika.com, м.т. 093-968-89-10 (Олександр)

Анкета учасника
Вимоги до оргпроектів
Як відбувався минулий «Новий старт» у Чернігові
Новий старт. Сценарії майбутнього України
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівської Студреспубліки