fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-09-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Без інтелекту Інакша Україна неможлива

Під час фіналу Студреспубліки складну мисленнєво-насичену оргдіяльнісну гру органічно доповнюють різноманітні суб-фестивалі. А коли тема «Інакша Україна — для Нового світу», то важливість такого суб-фесту, як Інтелектуальні ігри стає особливою критичною. Особистість, здатна до історичних звершень, в Інакшій Україні обов’язково має бути інтелектуальною і здатною до різних видів мислення.

Нагадаємо, що 21–24 серпня 2021р. на самому узбережжі Чорного моря, у Лазурному*, феєрично відбувся фінал XXIII Студреспубліки-2021. Як саме цьогоріч пройшли Інтелектуальні ігри — в тексті нижче.

Дві збірні команди знатоків і знавчинь із різних куточків України (Буковина, Вінничина, Волинь, Київщина, Миколаївщина, Полтавщина, Чернігівщина), змагалися в рамках суб-фесту Інтелектуальні ігри в «Що? Де? Коли?».

 

 

 

 

 

Всі учасники/ці проявляли себе дуже активно, але найбільшу кількість правильних відповідей надала команда, капітаном якої був Євген Обшитош (Чернівецька обл.).

Наступного року на XXIV Студреспубліці-2022 чекаємо знову на Інтелектуальних іграх: приходьте самі й приводьте/привозьте нових гравців і гравчинь.

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2021 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дмитро Рогозний