fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-08-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Голлівудська зустріч

2Кілька днів тому, 29 липня 2016р., відбулася зустріч Cтудентського магістрату Чернігівщини з депутатами минулорічного магістрату, експертами та зацікавленими жителями Чернігова на території ТРЦ Hollywood. Вийшло змістовно!

На порядку денному було обговорення на тему: «Модернізація Чернігівщини: проекти студреспубліканців та їх відповідність реаліям сьогодення». Що презентували і говорили — у цій статті.

О 16:00 студенти активно почали збирати публіку за допомогою роликів про Студреспубліку. Загал мав змогу побачити відео, підготовлені не тільки магістратом нашої області, а й інших регіонів України. До вітального слова були запрошені Олександра Храмова, депутатка Студентського парламенту України-2015/2016, учасниця ЗиСР-VIII у Карпатах і Максим Копистко, активіст Чернігівського осередку Студреспубліки.

1

Студентський мер Чернігівщини Надія Холявко та депутатка Студентського магістрату області двох останніх років Юлія Зотікова презентували напрацювання та ідеї магістрату жителям міста з метою інформування, вивчення настрою загалу та набору нових ідейних кадрів у команду.

Були представлені наймасштабніші проекти депутатів Студмагістрату:

1. Оплата картками в маршрутних таксі.
2. Створення додатку до смартфону з картою переміщення маршрутних таксі.
3. Запрошення підприємців на спеціальні лекції у виші.
4. Патрулювання міста автомобілями швидкої допомоги.
5. Проект «Молодь».
6. Штрафи у вигляді виправних робіт.

Після представлення напрацювань глядачі мали змогу задати запитання, найбільше зацікавили публіку успішні кейси реалізації проектів минулих років, модернізація у тролейбусах та інструменти контролю за виконанням виправних робіт за правопорушення.

3

Дуже корисними та змістовними були коментарі та поради від Максима Копистка та ведучих ТРЦ Hollywood Богдана й Олександра.

Захід пройшов успішно, нам вдалося зібрати 20 зацікавлених людей, серед яких був депутат минулорічного магістрату та призер конкурсу «Новий старт. 100 ідей для Чернігова» Артем Веремей, а також дізнатися думку жителів щодо проектів молоді області.

4

Щиро вдячні ТРЦ Hollywood за допомогу в організації та проведенні заходу. До зустрічі на фіналі Студреспубліки-2016 на Чорному морі під Очаковом!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівської Студреспубліки