fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-09-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Флешмобери попереду студреспубліканців усіх

Tar_PH-0715Під час фіналу Студреспубліки-2017 (мав тему «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації України») у режимі тотал-старт було поставлено термінове завдання: створити яскравий флешмоб. Звичайно, від таких задач у деяких заболіла голова, в декого розпочався обід, але знайшлися три амбітні ентузіастські делегації, які зібрали всі зусилля до купи, аби показати Україні освітньо-новоіндустріальне шоу.

Як проходив один із найяскравіших суб-фестів «Глоубел флешмоб», хто показав свої розважальні ноу-хау та зарядив позитивом республіканців – читайте нижче.

Обережно, шоу! Але до його початку кілька суттєвих заповідей:
— не зарий у пісок ближнього свого (P.S. якщо вже таки зарив, дай йому шанс вижити); 
— не пий мильні кульки, вони не смачні (навіть, якщо дуже хочеться, не пий);
— перед тим, як несподівано впасти, попереджай кураторку суб-фесту. 

І ще багато-багато-багато заповідей.

Першими згуртовано, дружно й справді цікаво своє шоу презентували полтавчани. Уявіть собі теплий пляжний пісочок, сонечко, море — уявили? Забудьте! Адже на тому пісочку найкрасивіші та найінтелектуальніші хлопці й дівчата драйвово показали всім, який він флешмоб по-полтавськи.

x4r0dbSylsEKOscepdUcIQ21682542_1956860851261404_202335145_o-1

 

 

 

 

Чудовий, крутезний, просте справжній флешмоб має бути патріотичним, — заявила Миколаївщина. Надягаємо синьо-жовті стрічки, беремо мильні бульбашки і гайда співати українські пісні!

Стоп, люди, де ж освіта, де нова індустріалізація, думка і глибина, ідея врешті-решт? Дивіться, як треба! Отже, вся увага на дівчину в морських хвилях. Три, два, один, розпочинаємо! Для початку — феєричне падіння, для зав’язки — комплекс рухів від конвеєрного робото-системуса (за сумісництвом підкачаних красунчиків), для розвитку дійства — передача картонного ящика (сміття) конвеєром, для кульмінації — повстання з піску, і нарешті, для фіналу — чудова ідея. Ось так, переможці суб-фестивалю «Глоубел флешмоб» — київська делегація флешмоберів, яка креативно підійшла до завдання, й у суперскладній темі «Освіта — заводи, пароплави, зорельоти…» знайшла родзинку.

Слава переможцям! Слава Республіці! Оплески учасникам!

Аналітика-2017 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Корабельнікова