fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Приверни флешмобом увагу всього світу до проблем прогресу і миру

Флешмоб ніколи не анонсують, але ми інформуємо вас про те, що під час фіналу ХХ ювілейної Студреспубліки нізвідки може з’явитися натовп людей і флешмобити-флешмобити-флешмобити. Не встигнете ви оговтатися, як усі кудись поділись і ніби нічого не було. Але спонтанна картинка «Глоубел флешмоб» тримається перед очима і заставляє задумуватись. Є, що показати — реєструйся на участь!

Тільки на фіналі XX Студреспубліки, який відбудеться на Миколаївщині, 24-27 серпня 2018р. за участі всієї України відбудеться суб-фестиваль «Глоубел флешмоб», який об’єднає малі й великі моби. Як усе проходитиме та як взяти участь — читайте далі.

Флешмоб – в основному це скупчення незнайомих людей, однаково виражаючих певні дії, емоції, або однакова демонстрація символічних предметів — плакатів, одягу тощо. Збираються учасники/ці флешмобу, мобер(к)и, в обумовленому заздалегідь місці за пару хвилин до початку, а після проведення демонстрації швидко розходяться.

Тема цьогорічного флешмобу відповідає темі самої Студреспубліки: «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті». Запрошуємо взяти участь всі регіони України та за допомогою флешмобу показати шляхи досягнення прогресу і миру в нашій улюбленій країні та всій планеті.

Протягом 3-х діб Студреспубліки ваш регіон або якась команда має створити яскраве, позитивне та масове дійство, яке змусить долучитися до участі всіх. Воно шалене та неординарне, харизматичне, наповнене життям і драйвом!

Тож запасайтеся швидше повітряними кульками, яскравими детальками та всім на що здатна ваша фантазія, і швидше проходьте онлайн-реєстрацію:

Дорогі учасники/ці, ви — весела та сучасна молодь, тому чекаємо від вас саме креативних флешмобів, адже вони:

  • розважають і заряджають учасників/ць позитивними емоціями;
  • допомагають знайти друзів і подруг;
  • сприяють самоствердженню;
  • долучають до усвідомленої дії в колективі.

Штурмуйте ідеями кураторку суб-фесту Дарину Забегаліну, 098 307 36 39, dasha_zabegalina@meta.ua

Ми чекаємо на ваші яскраві, але концептуальні сплески активності!

Як проходив «Глоубел флешмоб» на фіналі Студреспубліки-2017
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дарина Забегаліна