fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-10-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Інакші — Творчі — Непереможні

Лайки, відоси, стріми, сторіс — це все тепер наша медіареальність, наша буденність. А якісні кліпи і кіно — це вища математика відеомистецтва. Як навчитися то все робити на найвищому рівні? Практикувати, вдосконалювати вміння, бути в середовищі з тими, хто сам зростає і спонукає тебе до творчого розвитку! Таким простором є Фестиваль аматорського відео (ФАВ) на фіналі Студреспубліки, де визначають кращих студентських відеографів/инь і де докладаються зусилля, щоб, зокрема, «нова хвиля» українського кінематографу, Інакше українське кіно відбулися якомога скоріше [+ відео].

Відеомистецький суб-фест, як і весь фінал ХХІІІ Студреспубліки*, що тривав із 21 по 24 серпня 2021р. на узбережжі Чорного моря, у Лазурному, мав тему «Інакша Україна — для Нового світу». Молоді майстри(ні) відеокадру мали змогу показати свої творчі та соціальні ідеї на повну. У тексті нижче — інформація про тих, хто переміг, а також посилання на кращі відеороботи.

ФАВ — неймовірно захоплюючий, креативний і глибокий суб-фест, тому і долучалася до нього мисляча і трішки шалена молодь. Учасникам/цям потрібно було не лише зняти і змонтувати відеороботи, реалізувавши тему всього літнього циклу Студреспубліки «Інакша Україна — для Нового світу».

Отже, у номінації «Найкращі студреспубліканські новини-2021» нагороду отримала Вікторія Швець (Чернігівська обл.). Владислав Павлюк (Чернівецька обл.) виборов кубок у номінації «Найкращий тематичний шведінг». А переможцем у номінації «Найкраще відео на тему «Інакша Україна — для Нового світу» став Олександр Корольов (Полтавська обл.).

   

Суб-фестиваль пройшов у відчутті стимулюючої змагальності та розумінні того, що практикування малих форм відеотворчості — це важливо для прокачки здібностей і мотивацій на шляху до великих кіноперемог. Готуйтеся до участі у ФАВі наступного року! А наш посил: викривайте проблеми, не бійтеся знімати, концептуалізуйте, монтуйте!

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Фотогалерея
Аналітика гри-2021 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Святослав Гнатенко