fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-10-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Естетичний досвід Інакшого

У рамках фіналу ХХІІІ Студреспубліки, що відбувся на лазуровому березі Чорного моря, стався справжній тріумф творчості. Звісно ж, його робили республіканці, зокрема учасники/ці «Екстер-фесту» — платформи для творення нового прогресивного дизайну та моди.

«Екстер-фест» розкривав і розвивав творчі здібності та бажання учасників/ць фіналу Студреспубліки*, який відбувався до Дня незалежності України, 21–24 серпня 2021р., у херсонському Лазурному, і мав тему «Інакша Україна — для Нового світу». Ділимося напрацюваннями яскравого суб-фесту!

На честь відомої на весь світ української дизайнерки, видатної мисткині Олександри Екстер вже кілька років поспіль на фіналах Студреспубліки відбувається арт-містерія.

Лишень уявіть, просто неба, здійснивши спробу надихнутись смислами Інакшого (інноватуванням; радикальним соціально-естетичним проривом; пошуком такого, що ще ніколи ніхто ніде не створював і не споглядав), на місці звичайного паркану утворюється… для початку — хоча б симпотна фотозона. А ось інший приклад: наметове містечко за допомогою стрічки, звичайного фатину і навіть… пекучої поволоки сонця перетворюється в оригінальну дизайнерську локацію.

Наші дизайнер(к)и не втомлювались ні на мить: їх креативна енергія змін цікаво трансформувала цілу низку об’єктів на території «Студентської республіки»; ну і, звичайно, чаклували з вбранням.

У підсумку найкращою в номінації «Дизайн одягу» стала Дар’я Удовіченко (Полтавська обл.), а в номінації «Дизайн простору» — Віталій Гафюк (Чернівецька обл.).

Ставайте й ви творцями/чинями Інакшого дизайну — і повсякчас, і особливо під час гепенінгу XXIV Студреспубліки-2022!

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Фотогалерея 
Аналітика гри-2021 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Корабельнікова