fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-06-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

Дніпропетровськ обрав собі красуню

25 червня 2013р. у театрі ім. Т.Г.Шевченка відбувся щорічний конкурс краси особистості серед студенток «Перша Леді Дніпропетровська». Шість виходів у різних образах, вбраннях і стилях, це було — казково! Корону переможниці здобула дівчина з нежіночною професією, адже вона закінчує Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. ак. Лазаряна — Єлизавета Ішкузіна [+ відео].

Найгарніші дівчата Дніпропетровська були готові на всі 100%, два місяця підготовки були важкими, кропіткими та, як наслідок — плідними.

Шість виходів у різних образах, вбраннях і стилях, це було — казково. І, до речі, не тільки візуально, адже за сюжетом дійство відбувалося у казковому королівстві, де корону переможниці вкрали. І тільки справжня врода, талант і розум дівчат змогли повернути коштовність до рук красунь.

Вражали глядачів 20 дівчат із різних вишів міста. Розпочалася вистава з хореографічної постановки під відому музику з кінофільму «Майстер та Маргарита» Sator Arepo tenet opera rotas, тож початок був таємничим  і  трохи містичним.

Вдруге дівчата з’явилися в яскраво-літніх образах: плаття, молодіжні силуети та динамічна музика, настрій був відмінний. У третьому виході учасниці демонстрували жіночність та елегантність – вечірні та коктейльні сукні так пасували молодим чарівницям.

Найяскравішою частиною був конкурс талантів, оскільки переможниця повинна бути не тільки гарною, але і творчою. Не дивлячись на велику кількість конкурсанток, номерів було небагато: дівчата працювали на сцені колективами і тільки деякі сольно. Так монологами вразили глядачів і судей Єршова Анастасія (ДНУ ім. О.Гончара), Данилова Альона (ДНУЖТ ім. ак. Лазаряна), Галімонова Дарина (ДУАН). А разом виступали Сивконь Тетяна (НГУ), Семененко Аліна (ДНУ ім. О.Гончара) та Колосок Валерія (ДГМА), що заспівали на втіху усьому залу. В іншому номері виступали 9 дівчат: вони танцювали енергійний і спокусливий танок. Павленко Анастасія та Резникова Ксенія (НГУ), Філіп’єва Юлія та Могильна Анастасія (ПДАБА), Бокая Анастасія та Воронова Євгенія (ДДФА), Михайленко Олена (ДДАУ), Болдирєва Альона (НМетАУ), Ішкузіна Єлизавета (ДНУЗТ ім. ак. Лазаряна) — саме ці дівчата так незабутньо танцювали зі стільцями у рожево-білих сукнях. А останні 5 дівчат створили фіксований творчий номер: Полякова Ірина (ПДАБА) та Гетьман Ольга (ДФКНУКіМ) малювали спільну картину на двох частинах, Чирченко Юлія (УДХТУ) виконувала танок зі стрічкою, а Мілосердна Поліна з Рященко Анастасією (обидві з ПДАБА) чарували глядачів вокалом. Ось такі творчі, обдаровані та креативні конкурсантки боролися за звання «Першої Леді Дніпропетровська».

Найочікуванішим для сильної половини зали був конкурс у купальниках. Неймовірні оплески вибухнули, коли дівчата вийшли на сцену засмаглі, стрункі та літньо-бадьорі.

Після виходу у купальниках, присутні побачили колективний танок. Коли на сцені з’являється 20 привабливих дівчат у чоловічих сорочках, які потім ще і роздягаються (не хвилюйтеся, під верхнім одягом були чорні комбідреси з яскравими деталями), вже сам не можеш стримувати бажання танцювати, вболівати та кричати ім’я своєї фаворитки. І після цього виходу навіть журі розгубилося: красуні — усі, а перемогти має одна.

 

Завершував програму вихід у вечірніх сукнях, дівчата вже впевнено крокували та посміхалися до залу, вони знали, що кожна з них переможниця.

Але хто та єдина — «Перша Леді», судді вирішували досить довго. Цього року оцінювали дівчат: Єлизавета Куцова («Перша Леді Дніпропетровська-2011»), Анастасія Перяєва («Перша Леді дружба України-2012», «Перша Леді Дніпропетровська-2012»), Ольга Сіножацька (представник Дніпропетровської молодіжної ради), Павло Краснобріжий (керівник Дніпропетровської Студреспубліки).

Після очікування та хвилювання глядачі, затамувавши подих, слухали ведучих. І, як завжди, першими називали загальні номінації.

«Леді Романтичність» — Павленко Анастасія.

«Леді Гламур» — Філіп’єва Юлія.

«Леді Артистичність» — Бокая Анастасія.

«Леді Харизматичність» — Резникова Ксенія.

«Леді Шарм» — Михайленко Олена.

«Леді Вишуканість» — Болдирєва Альона.

«Леді Талант» — Мілосердна Поліна.

«Леді Стиль» — Гетьман Ольга.

«Леді Елегантність» — Могильна Анастасія.

«Леді Фото» — Семененко Аліна.

«Леді Досконалість» — Чирченко Юлія.

«Леді Чарівність» — Єршова Анастасія.

«Леді Грація» — Галімонова Дарина.

«Леді Модель» — Рященко Анастасія.  

«Леді Дружба» — Сивконь Тетяна.

«Леді Інтернет» — Воронова Євгенія.

«Леді Посмішка» — Колосок Валерія.

«Леді Mirra» — Ішкузіна Єлизавета.

«Леді La Vida» — Данилова Альона.

Приз Глядацьких симпатій» — Полякова Ірина.

«Друга віце-Леді» — Данилова Альона.

«Перша віце-Леді» — Полякова Ірина.

«Перша Леді Дніпропетровська» — Ішкузіна Єлизавета.

Вітаємо переможницю та бажаємо достойно захистити честь Дніпропетровщини під час півфіналу конкурсу краси в Криму, під час заключного етапу Міжнародної програми «Студентська республіка-2013».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Софія Пишнєва