fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-07-2011 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

Студентська республіка – Dnepr Style

Вже 13 років поспіль напередодні Дня Молоді, у Дніпропетровську, на Комсомольському острові виростає ціла держава — «Студентська республіка. Багато хто про неї чув, хтось мріяв потрапити, хтось безпосередньо брав участь, а хтось був членом оргкомітету, які сумлінно виконували свою роботу. Ці три дні ще надовго запам’ятаються місцевим мешканцям.

Літня злива перевіряла на стійкість студградівську молодь, але це не засмутило учасників, а навпаки додало драйву. Цього року програма мульти-фестивалю була надзвичайно насичена та цікава. «Студентська республіка» — це маленька держава в державі зі своїми законами, правилами та грошовою системою. Все це є реальним відображенням справжнього життя у справжній державі.

Величезний дощ ніби за розкладом супроводжував місцевих мешканців майже не всі конкурси, протягом трьох днів. Промоклі після першої ночі намети, сирий пісок та похмуре небо, таким видався перший ранок, не змогла зупинити вибуху позитивних емоцій та драйву місцевих хлопців та дівчат, які розпочали танці під проливним дощем!

Пізніше пройшли вибори Студентського мера, балотувалися два кандидати: Подворчанський Дмитро та Котелєв Володимир (до речі, учасник «ІІ Зимової Студреспубліки»). Перемогу здобув студент Дніпропетровського національного університета Дмитро Подворчанський. Депутатами магістрату за відкритими списками стали: Дорошенко Денис; Ващенко Тетяна; Науменко Назар; Вороніна Ганна; Сичова Марина; Канівець Наталя, Котелєв Володимир, Рибалка Олексій, Плясов Микита.

Не злякавшись дощу, приїхав мер міста Дніпропетровськ І.І.Куліченко, який був свідком того, як учасники навіть під зливою не втратили жагу до перемоги і як сумлінно вони ставилися до виконання всіх завдань і конкурсів. Також, наступного дня підтримати бойовий настрій студградівців приїхав підтримати керівник театру КВН ДГУ Г.Гєльфер, який захопив всіх своїми цікавими розповідями з свого життя.

Конкурс краси «Перша Леді» закривав мульти-фестиваль. Учасники з різних команд підготували концерт, саме таким святковим дійством фінішувала офіційна частина Дніпропетровської Студреспубліки. Переможницею конкурсу краси стала студентка Дніпропетровської фінансової академіі Єлізавета Куцова.

Насамкінець голова оргкомітету Павло Краснобріжий урочисто передав прапор «Студенської республіки» новому підростаючому поколінню організаційного комітету. Після чого місцеві розпочали прощальну дискотеку на честь закриття Дніпропетровського мульти-фестивалю Студреспубліки-2011.

Варто відзначити, що навіть літня злива, яка поставила під загрозу проведення багатьох запланованих заходів не змогла зломити студградівців, які всі три дні чудово та весело проводили час опановуючи щось нове та знайомлячись з цікавими та новими друзями.

Також важливо зазначити, що цього року мульти-фестиваль «Студентська республіка» пройшов при підтримці МГО «Сильна молодь України» та МГО «Молоді регіони». 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ольга Бондаренко