fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-08-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

Для людей та України… з Дніпра з любов’ю

Загальною проблемою України є байдужість Софія Пишнєва, як завжди, чітко та по фактумолоді до суспільно-політичних процесів, які відбуваються у державі, громадська пасивність і безініціативність. На щастя, не всі молоді люди дотримуються такої позиції. Дніпропетровський осередок ВМГО «Студентська республіка» вчергове продемонстрував своє прагнення змінювати країну на краще за допомогою модернізації всіх сфер життя.

Чим здивували дружні дніпровці на цей раз? В чому вони вбачають модернізаційний потенціал молоді і хто з поважних студреспубліканців приєднався до них під час публічної зустрічі в рамках бонусної програми як етапу підготовки до фіналу Студреспубліки — у матеріалі нижче.

У суботу, 30 липня 2016р., близько 50 активістів зустрілися на Єкатеринославському бульварі для обговорення механізмів модернізації Дніпропетровського регіону. Публічний захід було проведено у вільному форматі: зустріч для обговорення результатів регіональної «Студентської республіки» (24-26 червня, Монастирський острів, м. Дніпро).

Павло-Кр

Під час регіоналки відбувся широкий спектр подій, завдяки яким молоді люди отримали теоретичні та практичні навички у галузі суспільної діяльності. До таких заходів належать політико-економічна гра, презентації власних соціальних проектів, вибори Студентського мера, зустрічі з відомими політиками, митцями та громадськими діячами. Тепер студреспубліканці прагнуть використати отримані знання на практиці. Саме це і стало лейтмотивом зустрічі.

Серед тих, хто брав участь у заході, є відомі громадяни Студреспубліки. Перш за все, це Павло Краснобріжий, екс-лідер дніпропетровських студреспубліканців, який став Студентським президентом України у 2006р. Зараз Павло успішно займається власним бізнесом. За його словами, без досвіду, який він отримав завдяки Студентській республіці, його шлях до успіхів був би значно довшим і складнішим.

Купрієнко ОлександрЩе одним учасником зустрічі став депутат Дніпровської міськради Олександр Купрієнко. Неодноразовий переможець суб-фесту «Дебати» регіональної «Студентської республіки», а пізніше й організатор дебатних змагань, у 2007р. він став засновником і президентом Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Федерація дебатів України». Зараз осередки цієї організації існують в усіх регіонах України та об’єднують більше 1000 членів. У 2015р. Олександр став депутатом міської ради і продовжує активну соціальну діяльність.

Також на заході були присутні й інші відомі студреспубліканці: голова Дніпропетровського осередку ВМГО «Студентська республіка» Софія Пишнєва, чинний Студентський мер Давид Габшидзе, який є студентом ПДАБА, Павло Безродний (НГУ), Дмитро Шелестов і Максим Красіков (ДНУ), Наталія Сиромятнікова (ДЗ «ДМА МОЗ України»), які є новообраними депутатами Студентського магістрату. До того ж, Максим Красіков є депутатом Дніпропетровської обласної молодіжної ради, а Наталія Сиромятнікова входить до складу Дніпропетровського відділення Національної молодіжної ради України від ВМГО «ФДУ».

Мала частина команди Дніпра

Формат зустрічі дозволив кожному учаснику висловлювати свою думку вільно і бути почутим. Студреспубліканці Дніпра бачать розвиток рідного регіону шляхом реалізації наступних напрямків:

  • створення можливості для молоді впливати на молодіжну політику області. Для цього планується тісна взаємодія з місцевою владою, участь у процесі прийняття рішень, відвідування сесій міської та обласної рад;
  • боротьба з корупцією у вищих навчальних закладах за допомогою співпраці зі студентськими радами та профспілками вишів;
  • організація тренінгів, семінарів і лекцій задля підвищення рівня політичної обізнаності молоді й активації громади;
  • участь у публічних дебатах, круглих столах, дискусіях із метою привернути увагу влади до актуальних проблем, які стосуються екології, інфраструктури, освіти, охорони здоров’я тощо.

Наразі триває підготовка до фіналу Студреспубліки, який відбудеться з 23 по 27 серпня на Чорному морі в Миколаївській області. Дніпровці сподіваються, що отримані там досвід і знання допоможуть реалізувати все те, про що йшла мова на публічній зустрічі «Сценарії модернізації Дніпровського регіону: роль громад і молоді».

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Дніпропетровської ОО ВМГО «Студентська республіка»