fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-07-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Херсон

Держава в мініатюрі!

Напевно кожного дня ми з вами спостерігаємо якісь політичні дії, акції та заходи. Комусь ця політика вже набридла, комусь — навпаки, подобається. Проте, одна відома людина сказала: «Якщо ви не цікавитесь політикою, то політика цікавиться вами» (У.Черчиль). Всі політичні процеси, що проходять в державні неодмінно знаходять свою реакцію в суспільстві, а найбільше переживають ці політичні процеси, напевно, найактивніша частина суспільства — молоді. Але, в більшості випадків, на підтвердження тези Черчиля, молоддю цікавиться політика, а не вони нею.

Чомусь більшість політиків не сприймають молодь як активну та діючу силу суспільства. Але, ми можемо чітко сказати — молодь здатна не тільки потримати прапорця на якомусь  мітингу чи демонстрації, молодь може і, що саме головне, хоче впливати на життєдіяльність країни.

Підтвердженням моїх слів, напевно може служити щорічний мульти-фестиваль «Студентська республіка». Так  він проходив на Херсонщині.

Можете собі уявити: 100 студентів, неабияких пересічних студентів, а найкращих, найактивніших, які пройшли жорсткий відбір, з усіх вузів Херсона та декількох з нашої області, представники різних районів та міст, зібрались в одному місці для того щоб взяти участь в «Студентській республіці». Ювілейний 10 мульти-фестиваль «Студентська республіка» нещодавно пройшов на березі славетної річки Дніпро. Головною метою проведення «Студентської республіки» є надання навичок молоді впливати на рішення та бути політично активними громадянами своєї країни.

Почну свою розповідь безперечно з політичної складової гри. Держава під назвою «Студентська республіка» відкрила свої кордони та відразу зустріла своїх громадян Урядом, що нічого не робив, роботою (бо без заробітка в республіці навіть поїсти не можна) та безліччю соціальних проблем. Іншими словами, як і у нас в країні. І напевно було б так до самого закінчення заходу, але… як і будь якій державі, з’явились політичні партії. 4 політичних сили взялись за викорінення цих проблем. І, як показали вибори до студентського магістрату — двом партіям це вдалось, бо за них віддали свої голоси громадяни республіки. Керманичем цієї студентської республіки було обрано молоду, перспективну дівчину — студентку Херсонського національного університету кораблебудування Катерину Білоконь.

Однією політикою не закінчилось, бо все ж таки «Студентська республіка» є мульти-фестивалем. Все його життя  було насичене різними фестивальними подіями — це і квест, і гра «Мафія» і, звичайно, «Нічна туса». Саме під час цієї частини розважальної програми і пройшов конкурс краси — «Перша Леді-2008». В цьому році Першою Леді було обрано прекрасну дівчину, студентку Херсонського державного університету Марину Дворник.

Звичайно, про всю «Студентську республіку» просто неможливо написати в одній статті, проте ми можемо стверджувати — молодь хоче, може  і здатна впливати на суспільне життя.   
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Євген Криницький