fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-06-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Із Днем молоді! Днем Конституції України!

Павло Вікняянський - лідер республіканців.

Павло Вікнянський: «Мільйони студентів, молодих науковців, працівників, підприємців, педагогів, лікарів тощо – це океан інтелекту, креативу, сміливості. І звідти й має йти стрімке, якісне зростання всіх показників розвитку на шляху до топ-20 найбільш розвинутих країн світу!».

Друзі, прийміть щирі вітання з Днем молоді та Днем Конституції України!

Молодість – це найкраща, найбільш енергійна пора у житті. Так, у цей час ми робимо багато помилок, але підіймаємося, щоб із ще більшим завзяттям спробувати, і ніколи не зупиняємося на півдороги. Це з року в рік доказують республіканці своєї діяльністю заради змін і модернізації України.

У теперішні важкі часи, коли так мало на що залишається прагматично розраховувати, ще більше уваги треба приділити тим, чиє свято сьогодні – молоді. Мільйони студентів, молодих науковців, працівників, підприємців, педагогів, лікарів тощо – це океан інтелекту, креативу, сміливості. І звідти й має йти стрімке, якісне зростання всіх показників розвитку на шляху до топ-20 найбільш розвинутих країн світу! На це має робитися державна ставка.

Також незабаром 20-річчя Конституції України – документу, що мав би забезпечити реальний режим правової, демократичної, соціальної держави, як то й прописано, до речі, зараз в Основному Законі. На жаль, вона не працює. Тому саме молодь і має докладати зусиль для створення та прийняття на референдумі оновленої, Інноваційної Конституції, яка буде реалістичною, з одного боку, а з іншого – рухати Україну вперед до майбутнього, по шляху модернізації, миру, щастя, освоєння нових просторів. Іншим стратегічним документом має стати Стратегія-2050 для України, над якою ми працюємо.

Сьогодні ми вітаємо всіх республіканців, усіх громадян! Хочемо побажати нам миру, взаєморозуміння, витримки та наполегливості!

Також вітаємо вас із хвилею регіональних Студреспублік, які незважаючи ні на що – з вірою в Україну, завітають до всіх нас, у кожен регіон! Бажаємо всім учасникам змістовної гри, креативних думок, активного та корисного проведення часу, щоб у вас обов’язково вийшло розробити, а далі нам разом втілити позитивні сценарії модернізації України та ваших рідних регіонів!

Слава Республіці! Обов’язково переможемо!

 

З повагою, від імені всієї команди республіканців,

Лідер Студреспубліки
Павло ВІКНЯНСЬКИЙ
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки