fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-09-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Якщо дебатувати, то лише осмислено й змістовно!

Майстерність публічного виступу — це не вміти «заболтувати» всіх і вся, не теле- чи YouTube-балакучість, не перекрикування і не маніпуляції-пересмикування. Це грамотне, переконливе й аргументоване донесення позиції. Найправніших студентських дискутантів/ок визначали під час суб-фестивалю «Дебати» на фіналі XXIII Студреспубліки, що мав тему «Інакша Україна — для Нового світу».

Всеукраїнський турнір з інтелектуально-творчої гри «Дебати» відбувався під час фіналу Студреспубліки-2021* у Лазурному, що на херсонському узбережжі Чорного моря (21–24 серпня 2021р.). Подробиці — нижче.

Чого у нас часто бракує під час спілкування? Вміння зважено і змістовно, осмислено доносити свою позицію, чути і враховувати у подальшій дискусії аргументи суперника/ці, а нерідко ще й красномовства, вихованості та впевненості. Чи можна це виправити? Звісно! Щоб «прокачати» публічні навички, допоможе суб-фест «Дебати» на Студреспубліці.  

Всі тури гри відбувалися в рамках британського формату політичних дебатів, а тематика була в контексті проблемного завдання Студреспубліки-2021 («Інакша Україна — для Нового світу»). Долучилися 4 команди з різних куточків країни — Буковини, Києва, Полтавщини та Чернігівщини.

У фіналі «Дебатів» перемогу здобула команда з Чернівецької області, другою стала команда з Києва, а найкращим, топ-спікером гри — Володимир Михайлюк з Буковини, який, до речі, трошки пізніше був обраний депутатом Студентського парламенту України.

Окрім яскравих емоцій, нового досвіду та «прокачки» вміння чітко висловлювати свою позицію, гравці/чині тренувалися відповідати на запитання, які допоможуть у справі уявлення, конструювання і розбудови Інакшої України, — хоч трішечки наблизитися до цього надзвичайно складного, проте принципово необхідного надзавдання, яке взяли на себе республіканці.

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2021 




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дмитро Рогозний