fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-07-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Львів

Вперше Студентським мером Львова стала дівчина!

Вперше Студентським мером Львова стала дівчина! Це представниця Львівського національного університету ім. І. Франка Наталя Горбань. Навіть найсміливіші прогнози не передбачали відриву у 60 голосів! До магістрату увійшло 7 представників партії ДНК («Демократія. Нація. Культура.») та 3 представники блоку «Студентська хвиля — Думай».


 


… а ранок починався спокійно… Потрохи приходили до себе гравці в мафію, сходилися до своїх наметів учасники команд, влада вигадувала все нові завдання для жителів Республіки… Лише у штабах партій кипіла робота: виготовляли агітки, писали плакати, працювали над піар-технологіями.


Агітація цього року не відзначилася великим різноманіттям. Варто згадати хіба що всюдисущі сердечка партії «ДНК» та різноманітні поліграфічні вироби партії «Думай». Проте навіть під час звичайних конкурсів можна було почути агітаційні гасла та заклики до підтримки тієї чи іншої партії. Політика витала у повітрі.


Гравцям не доводилося займатися лише політикою, майже щогодини їх притягували до сцени дійства, які там відбувалися. Спершу це був конкурс краси, мужності та сили “Містер студентської республіки – 2007”, в якому брали участь 10 саме таких хлопців. Конкурс видався напрочуд веселим та динамічним. Хлопці повинні були гідно та цікаво представити себе, що вони успішно зробили. Далі вони по черзі демонстрували своє почуття гумору, силу та інтелект. Журі, до складу якого входили чарівні представниці влади, випала нелегка, але почесна місія обрати переможців. Тому і не дивно, що “Містером Студентської республіки – 2007” став голова Нацбанку Яцик, першим віце-містером – Чернологов Сашко (команда “Веселка”), другим віце-містером – Валерій Шидловський (він же містер глядацьких симпатій). Не залишилися без уваги й решта учасників, які отримали призи в інших номінаціях.


Не відставали від хлопців і дівчата, у конкурсі “Міс Студентської республіки – 2007” участь взяло 8 найкрасивіших та найрозумніших представниць жіночої статі нашої Республіки. Подивитися на чарівних грацій зібралося усе населення Студентської республіки і вже перший вихід – у літньому вбранні — вразив всіх красою конкурсанток. Другий вихід — у спортивному одязі – викликав справжній фурор серед глядачів і бурю оплесків. Особливо вразив присутніх конкурс благодійного збору коштів на різні потреби: озеленення рідного міста, порятунок безпритульних, допомогу тваринам та навіть купівлю золотої рибки. Далі чарівні дівчата демонстрували свої танцювальні та артистичні здібності. Журі довго сперечалося хто ж з цих чарівних та прекрасних конкурсанток заслуговує на перемогу. В ході бурхливих суперечок перемогу отримала конкурсантка під номером 4 Марців Олена, представниця команди Політехніки.


Відбулися також фінальні змагання з дебатів темою яких було наболіле впровадження Болонського процесу.


Знову бігали по місту і виконували складні завдання квестери. У фінальному «забігу» перемогу здобула команда «Лицарська заграва», яка вже готується до участі у Всеукраїнських квест-змаганнях.


Але найбільшою інтригою вечора, безперечно, було голосування. За свідченням незалежних спостерігачів, вибори пройшли чесно та прозоро. Право голосу мали лише студенти, які отримали паспорт громадянина Республіки, представивши при цьому студентський квиток. Отож, бажаючих проголосувати було майже 200.


О восьмій вечора до кабінок для голосування вишикувалися черги. А за півтори години уже були відомі результати! Гімн студреспубліки, шампанське, квіти, подарунки від гостей з Миколаєва, повна ейфорія у переможців!!! І хороша злість у тих кому не вдалося виграти, принаймні поки що.


Потрохи всі розійшлися хто святкувати, а хто … теж святкувати. А місто давно уже не бачило стільки позитивно заряджених людей, які тепер знають, що Студентська Республіка, як і активне громадське життя – це назавжди!


 


 Спонсор Львівської Студреспубліки


 


Телефон: (032)240-20-24
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки