fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
17-11-2009 / всі теми /  Суми

Владу Березі запропоновано стати радником Сумського мера

 

Сталося це прямо під час прес-конференції, присвяченої Дню студента у Сумах, за участі нардепа Володимира Полохала. Той прямо під час неї зателефонував меру Сум п.Мінаєву — і питання щодо призначення одного з лідерів Студреспубліки радником мера було вирішено.
 
До Дня студента 17 листопада в місті Суми відбулася прес-конференція за сприяння МІА «Cxid.net» на тему «Роль студентства – на шляху до освіченої нації». В ній прийняли участь Володимир Полохало, голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Анатолій Васильєв, голова постійної комісії Сумської обласної ради з питань науки, освіти і культури, ректор СумДУ, та голова СММГО «Студентська республіка», Студентський мер міста Суми Влад Береза.
 
Зокрема представник студентства зауважив: «У студентів, як і ветеранів ВВВ з’явився день коли про нас згадують, коли влада йде назустріч…. Сьогодні Україні потрібна корінна реформація освітньої системи і це стосується всіх її рівнів, хочемо мати освічену націю – треба починати з дитсадків. Вже 4 роки не можемо прийняти нову редакцію закону «Про вищу освіту», а як факт маємо не співпадіння мети навчального процесу в реальному житті та на паперах і т.п. Студентське самоврядування сьогодні занепадає, фактично становиться фікцією в звітній документації адміністрації вишу, бо немає відповідного законодавства. Пан Володимир Іванович Полохало говорить його комітетом запропоновано 180 законопроектів, а скільки з них проголосовані? Одиниці».
 
На запитання журналістів: «Чи чекають вас у владі?», Влад відповів: «Протягом довгого часу ми радимо меру міста Суми взяти до себе радника з питань молоді, але реакції нема».
 
Після цих слів Володимир Полохало зателефонував меру міста Суми Геннадію Мінаєву для уточнення отриманої інформації і за результатами бесіди Сумський міський голова запропонував Владиславу Березі обійняти посаду радника мера з питань молоді.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба СММГО "Студентська республіка"