fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
05-03-2010 / всі теми /  Суми

Віденський бал — уже незабаром!

 

30 березня в Сумському театрі імені М.С.Щепкіна проходитиме Другий Віденський бал у м.Суми. Організатором заходу є СММГО «Студентська республіка», благодійний фонд «Наш дім – Суми» за підтримки управління у справах молоді та спорту Сумської облдержадміністрації.
 
Віденський бал – захід, що покликаний повернути нашому суспільству забуті цінності, нагадати про вишуканість, гарні манери, нарешті, виявити прагнення прекрасного, яке насправді є в кожній людині. Останнє яскраво продемонстрував Перший Віденський бал, що проводився у квітні минулого року й переконав, що подібні заходи мають знову стати традицією, і у нашому місті зокрема.
 
Як і раніше, у програмі – класичні бальні танці танці, симфонічний оркестр, обрання короля та королеви балу, але буде також і багато сюрпризів. Особливий гість – Влад Яма, запрошений у якості балетмейстера.
 
Обов’язковий дрес-код: вечірня сукня повної довжини, рукавички, підібрана зачіска, бажано віяло для пані, фрак або смокінг з метеликом (або темний діловий костюм з краваткою) для кавалерів.
 
Квитки можна замовити за телефоном:
066 169 29 37 — Юлія
 
Додаткова інформація:

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: СММГО "Студентська республіка"