fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-07-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Львів

Відбулася Львівська Студреспубліка !!!

Перший день львівської «Студреспубліки».


 


  1 липня в місті Львові стартував усім відомий фестиваль “Студентська республіка”. Ця подія проходить у парку культури ім. Б.Хмельницького. Як завжди учасники опинились в державі, де діють свої закони, своя влада, свої гроші. За право бути обраними до магістрату і стати студентським мером розпочало боротьбу  11 команд. Серед них були команди з університету Франка (аж 3 команди), Академії друкарств, Коледжу ім. Чорновола, інституту економіки і туризму, МАУПу, Лісотеха, команда з Пустомитів, ІнФізу, ЛДІНТУ. Вже через 2 години дійств в команд з’явилась шалена кількість шанувальників.


  Цьогорічна Студентська республіка розпочалась надзвичайно активно вже з самого прибуття учасників. Швидке знайомство між собою, домовленості про співпрацю, створення коаліцій і т. д.


  Ще не стоять намети, а перші конкурси  вже змушують швиденько рухатися команди. Не на жарт набігалися вони у грі “Квест” — інтерактивна “бродилка” (як комп’ютерна, от тільки бігаєш реально ти, а не якийсь герой).  Команди відрізнялись кольором кульок, що були в них на руках. Отже були “жовті”, “зелені” і “сині”. Суть гри така: команди отримують конверти зі завданнями від агентів, але лише після виконання попереднього. Прикол в тому, що завдання то однакові для всіх! Перше з них зібрати 20 підписів на підтримку закону про студентське самоврядування і отримати наступне завдання у агента в голубих кедах. От класно було коли йде просто по парку людина в блакитному взутті, нікого не чіпає, а тут до неї: “Ось тобі підписи! Давай наступний конверт!”


  А в ньому  така фішка: знайти пляшку з-під пива і принести в ній води Ігорю. Так пляшки випросили в сусідньому барі у людей, а воду в туалет бігали набирати!


  Далі ще веселіше! Пляшки позбирали, а тепер сигарети “шкаляти” і то 10 штук і всі різних марок. От перебірливі!


  Ігор Козак з команди “зелених” прокоментував: “Супер! Люди добрі помагають. Я не думав, що це буде так активно. Я помилився!”


  Ведуть у нас “жовті”. Вони поспішають виконати наступне завдання: купити два пиріжки і і принести їх до бабусі (напевно Червону Шапочку вовк таки з’їв ну не дати ж бабусі померти голодною смертю!!!). Пиріжки мали бути з начинкою, але скажу чесно, це скоріше були якісь печені кільця з поливкою, але бабуся їла і ще жива-здорова!


  Пивом і сигаретами не обійшлось, тепер пішли гроші жебрати: монети по 25 копійок. Навіть купляли їх за гроші. Ну де ви бачили що за дві гривні купили 25 копійок!


  А потім пішла “еротика”! Бігає собі народ з метром і перевіряє параметри усіх чорнявих осіб з довгим волоссям. Якщо хтось відповідав таким як “90-73-99”, то треба було вимагати конверт. От тільки схожих людей буває багато!


  Перемагають “жовті” команда “Всі жінки відьми” (ЛНУ ім. І. Франка). Вони коментують свою перемогу: “Найважче було зібрати сигарети! А решта клас! Ми переможемо і в наступних конкурсах.”


 


  Крім всім відомого квеста були водяні бої, футбол, Шалені пазли, караоке (вперше в Львівській республіці), конкурс на кращий проект. Проектів було настільки багато, що Адміністрації не вистачало часу щоб їх розглянути. Серед проектів були: масажний салон, ВіАйПі-клуб, чиста республіка, ріал тарчебан, мовна школа, школа паркуру і т.д. Великою популярністю користувався конкурс “Принеси мені”. Серед речей, що потрібно було принести синю шкарпетку, равлика, 3 пожовані жуйки, 1 метр туалетного паперу…і… скласти історію про ці предмети.


  Публіку розважали КВНщики, екстремали, паркур, компанія на “байках”, ролери.


  Сенсацією стала перша в історії фестивалю спроба отруїти представників влади. Отруєною була їжа, якою їх пригостили громадяни С.Р.. На щастя , “все отделались лёгким испугом”.


  Приємною несподіванкою для громадян С.Р. стало видовище, яке оргкомітет назвав “Бармен шоу”. Не зважаючи на сухий закон кожен отримав стаканчик з пуншем. Така щедрість з боку організаторів навела декого на думку про існування олігарха, який заздалегідь проводить вдалі PR ходи.


  Під час футболу був поранений охоронець Міністра юстиції. Першу допомогу надали чарівні дівчати з медпункту, який діяв на території С.Р.


З 16-00 розпочалась реєстрація партій.


 


  2 Липня (2 день львівської республіки)


 


Ввечері першого дня вже ясно вималювалися і, відповідно, зареєструвались дві великі коаліції. Це «Бамбучча» і «VIP-Змова».І хоча для реєстрації партіям трохи забракло часу, до 21.00 всі встигли. Влада, в якій були присутні переможці минулого року намагалась обмежити фінансові потоки для команд. За перемогу в конкурсах давалась мінімальна кількість студіків. Головним джерелом заробляння грошей було написання та реалізація проектів, відкриття підприємств та їх діяльність, робота на владу… Так, наприклад, на С.Р. Активно працювала газета “ЗаДіло” та радіо “Голос”. Крім офіційного головного редактора газети кожен міг спробувати свої сили в журналістиці і написати якусь карколомну статейку. До редакції, до речі, вишукувалась черга за черговим номером, оскільки друк газети був свідомо обмежений. Обидві партії підготували величезний пакет документів і затвердили їх у Міністра юстиції.


  Абалденна програма чекала на громадян С.Р. і вночі. Для найвитриваліших  приємним сюрпризом став перегляд футбольного матчу для всіх бажаючих. Розташувавшись в мяких кріслах всі з комфортом дивились матч між Францією і Бразилією. При цьому, не зважаючи на сухий закон, усі  пили смачний пунш. Доречі перемогла Франція – 1:0. Ніч продовжила гра Червоне-синє. Як і обіцялось відбулась всім відома гра Мафія. Були визначені кращий ведучий і кращі гравці гри. Кращою ведучою стала Шакарян Інга («Неспящая»). Кращими гравцями були визнані: Кутовий Сергій(«Тихий»), Підтиканий Ігор («Меллер»), Огородник Олена(«Мишка»), Давидюк Вітя («Баракуда»). В невимушеній обстановці, при  інтимному освітленні гравці так захопились, що гра затрималась до 8 ранку. Вже під ранок стомлені але задоволені учасники вели душевні розмови за кальяном. Після чого всі зайнялись… зарядкою!!!


  Смачний сніданок зарядив команди енергією для проведення передвиборчої агітації. Отже, на республіці почалась боротьба за майбутню владу. Від партій зареєструвалось 2 кандидати у мери: Лемак Михайло (Бамбучча) та Гутверт Сергій ( VIP-змова ). Представників партій та кандидати у мери прийняли участь в круглому столі по обговоренню студентського закону і сформували свої пропозиції щодо його удосконалення. Відбулися також дебати між кандидатами у мери «Студентської республіки», яких довго не відпускали зі сцени громадяни, що намагались визначити за кого таки голосувати.


  Передвиборча агітація проходила весело і активно. Зокрема, партія Бамбуча вдалася до такого хитрого ходу – організували конкурс малюнку на асфальті для маленьких дітей, нагородили їх солодкими призами, а за це просили батьків даних дітей голосувати за їх партію. Партія VIP + змова запросили професійних реперів, які влаштували концерт для громадян та гостей «Студентської республіки».


  Гра Мафія настільки захопила народ, що навіть серед бурхливих виборчих процесів знайшлися фанати, які грали просто неба. На центральній площі Республіки знаходився стіл, за яким проводились ігри та навчали громадян грати у дану гру.


  Непомітно наблизився початок голосування.


  Кількість людей, що прийшла голосувати за своїх кандидатів була значно більше ніж команд. Кожен перехожий мав можливість віддати свій голос за зподобавшогося кандидата. У результаті підрахунку голосів було обрано Студентський магістрат, що складається із 60% представників пратії VIP+Змова та на 40% із представників партії Бамбуча. Мером із розривом у 3 голоси обрано Гутверда Сергія.


Відбулось урочисте нагородження переможців «Студентської республіки» о 21-00, після якого усі учасники поділились враженнями від проведеного свята і пообіцяли організаторам, що наступного року усі будуть допомагати зробити даний фестиваль ще кращим.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Огородник Лєна.