fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-06-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Суми

Увага до республіки в Сумах залишилось 2 дні

Кожен рік на День молоді на мапі з’являється нове місто-держава. Свої кордони відчиняє унікальна студентська країна – Сумська «Студентська республіка»!
Цього року Студреспубліка проходитиме 23-25 червня.

Приходьте на свято молодості та драйву! На Вас чекають концерт, купа конкурсів, сучасні молодіжна ігри «Квест» і «Мафія», а головне – вибори Студентського мера та Студентського магістрату.

Під час Студреспубліки буде обрано студентську владу Сумщини. У дійстві приймають участь команди від усіх вузів області.

Студенти будуть моделювати життя в особливій країні Студреспубліці з власними кордонами, законами та спеціальними грошима, будуть мати свої паспорти, органи влади, виборчу комісію, бюлетені.

Сумська Студреспубліка є регіональним етапом всеукраїнської Студреспубліки. Переможці поїдуть – на фінал до Криму, щоби там разом із переможцями Студреспубліки в інших регіонах обрати зі свого складу Студентського президента та парламент.

Свято розпочнеться о 12.00 23 червня і буде безперервно тривати до 16.00 25 червня 2006 року.

Організатором свята є Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Медіа-партнери – ТК «ТЕТ», «Радіо 5», «ЗаДіло». На Сумщини проект реалізовується за сприяння управління у справах молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, відділу у справах сім’ї та молоді та Сумської міської молодіжної громадської організації „Студентська республіка”.

За довідками звертайтеся до оргкомітету: тел.80509069203, е-пошта smmost@ukr.net, контактна особа – голова Сумської міської молодіжної організації „Студентська республіка”.
Для довідки: НДЛМ є ініціатором та головним організатором проведення Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Студентська республіка». Історія фестивалю розпочинається з 1998 р., а з 1999 р. «Студреспубліка» здійснюється вже як всеукраїнський проект. З 2002 року проект підтримується Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. З 2004 року в Криму проводиться всеукраїнська фінальна частина проекту, де обираються Студентський парламент і президент. Через «Студентську республіку» пройшла більшість студентських лідерів країни.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба акції