fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-06-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Київська обл.

УВАГА! Студреспубліка пройде в Києві

 22-24 червня у Гідропарку буде проведено унікальний студентський фестиваль Студентська Республіка.

Мета проведення фестивалю – створити справжню країну, де творити, керувати та діяти будуть студенти Києва.

Студентська Республіка — щорічний студентський фестиваль, який з 1998 року для проводиться для студентів столиці. Щоразу Республіка збирає не менше 5 000 учасників, гостей та глядачів. Це креативний та вільний фестиваль, під час якого учасники створюють країну мрії власними зусиллями та діями.

Стати учасником Студентської Республіки може будь-хто з студентів Києва. Для цього варто тільки об’єднатись у команду(мінімум 3 людини), або просто прийти на фестиваль у якості глядача.

Головна інтрига Студентської республіки — максимально наближена до реальності політична гра. Громадяни шляхом прозорого голосування обирають студентського мера та студентський магістрат. Не обходиться без справжніх дебатів, передвиборчої компанії та об’єднання у коаліції.

Як у справжньої демократичної держави, у Студреспубліці діє своя валюта – шари. Учасники можуть заробляти шари: надавати послуги, створювати підприємства, найматися на роботу. І звичайно ж, витрачати чесно зароблені гроші. Республіка має власні мас-медіа — газети, журнали, та інформаційні агенції.

Та студенти не люблять довго займатись серйозними справами, бо не менше люблять відпочивати і розважатись. Тож розважальна програма буде насиченою та цікавою. За тиждень до „Студентської Республіки” стартує фут-квест Києвом. Під час фестивалю відбудеться ряд субфестивалей: турнір з „Мафії”, фестиваль КВН, конкурс „Міс та Містер Студентської Республіки”, Квест-фубфест, дискотеки та оупен-ейр-батл між найкращими діджеями столиці. У гості до студреспубліканців завітають відомі люди України. Особливо відважні громадяни Республіки зіграють у футбол проти команди зірок.

Традиційно організаторами проекту виступають Народно-демократична ліга молоді, Спілка ініціативної молоді та Студентська рада Києва. Фестиваль проводиться за підтримки Головного Управління у справах сім’ї та молоді КМДА.

Контактна особа:
прес-секретар Студентської Республіки Мар’яна Манакова
тел.: 80505555850, stydresp@gmail.com




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки