fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
06-07-2010 / всі теми /  Хмельницький

Студреспубліка в Хмельницькому. Крок на 30 років уперед

               Перші враження від Хмельницької Студреспубліки – це позитив, який переслідував усіх учасників до самого кінця. І не зважаючи на те, що з усіх благ цивілізації були у наявності лише дерев’яні піддони та музична апаратура, комфорт був, і створювався він нАстроєм та настрОєм на гру самих учасників.

Цьогорічна валюта на Хмельницькій Студреспубліці мала назву – ванки", і це не випадково, адже уже третій рік поспіль Студреспубліка проходить на мальовничих галявинах села Іванківці, де нас завжди радо охороняють та відвідують різні тваринки. Цього року до нас завітало кошенятко, якого жителі Студреспубліки назвали Сушняк, так як він завжди радо випивав усе що йому давали. Нагадаємо, що минулого року до лав прикордонної служби був прийнятий місцевий пес, який гармонійно вписувався у гру.

Щодо ОДГ, то на Хмельниччині вона була частково відділена від фестивальної Студреспубліки, і зараз, вже після їх проведення, можна з упевненістю говорити, що це було лише на користь. На ОДГ зібрались саме ті, хто прийшов працювати на результат і ми його отримали, на мульти-фестиваль приїхали ті, хто працювали і ті, хто мав бажання відчути себе жителем країни Студреспубліки та насолодитись її можливостями. На фестивалі ОДГ була продовжена але з трохи іншим напрямком, де приймали участь усі бажаючі зареєструвати партію та увійти до магістрату (участь у ОДГ була обовязковою для тих, хто мав намір йти на вибори до магістрату та у мери). Попрацювали активні жителі Студреспубліки на славу і можна сказати точно, що через 30 років більшість висловлених ідей таки буде реалізовано. Протягом гри виразили себе 3 команди, які умовно працювали у таких напрямках – «Соціальна сфера», «Економічна сфера» та «Креатив без меж», згодом вони проявили себе як партії та активно пропагували свої ідеї серед жителів Студреспубліки. Отож, три партії, три центральні ідеї: «Хмельницький – місто генетиків», «Хмельницький – столиця моди» та «Хмельницький – центр кохання».

        Також обговорювалася агітація та ідеологія майбутнього. Серед методів агітації були створення комп’ютерної гри, яка б моделювала Студреспубліку, де кожен міг би вносити свої пропозиції, які б були обов’язково враховані. Також повісити агітаційний банер на Місяці, який би світився уночі; створення роботів, які б впливали на сновидіння та за методом Давньої Греції прикріпляти до взуття рекламу партії. А серед ідей – лозунг віртуального світу: «Кожній уявній жінці по чоловіку, вілли на Канарах – народу та річний відпочинок в уявному морі». В цілому усі погодилися з тим, що пропаганда стрімко увійде у життя та з’являться різні методи маніпулювання свідомістю і люди віритимуть у найбезглуздішу ідеологію.

Жителі Студреспубліки, які брали участь в ОДГ, активно проявили себе на виборах студентського магістрату та мера, так новообраний Cтудентський мер Піменов Денис теж продемонстрував свої лідерські навички у ОДГ та організаторсько-масово-об’єднуючі  у фестивальній Студреспубліці.

Також під час Студреспубліки було урочисто вручено почесну грамоту за підписом Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіля Сафіулліна лідерці Хмельницької Студреспубліки Тетяні Подворній. 

Напередодні Студреспубліки відбувся обласний відбір на всеукраїнський конкурс «Перша Леді», переможницею якого стала Андрієвська Анна, надзвичайно харизматична та активна дівчина. 3 липня в Іванківцях пройшла гра «Що?Де?Коли?», переможці якої отримали спеціально замовлений тортик з написом «Студреспубліка». В ніч з 3 на 4 липня пройшла «Нічна туса 2» на якій з’явились нові Dj та Pj таланти! О годині третій ночі почав свою роботу клуб «Давай пагаварім», де обговорювались питання релігії, Біблії, кохання та інші наболілі теми. Також уночі знайшлась «Мафія», яка відшліфовувала свою майстерність біля одного з вогнищ. Ще попереду фото-конкурс, який планується на середину липня.

            Що ж, попрацювали ми на славу, тепер готуємось до всеукраїнки…! Покажемо країні Хмельницький гламур майбутнього!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ХОО ВМГО «Студентська республіка»