fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-06-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Хмельницький

Студреспубліка. Хмельницький. TRANCE Open Air Party…12 червня на лісовій галявині біля с. Іванківці в рамках Хмельницької регіональної Студреспубліки-2010 відбулась незабутня, вражаюча TRANCE Open Air Party. Таку подію нашого міста важко пропустити. Годі й уявити, що величезна кількість шанувальників трансу відправилась за місто, в глухий ліс, щоб на природі, подалі від усього шуму міста, подалі від власних проблем та щоденних справ наповну відірватись під ритми улюбленої музики.

Атмосфера справді була неймовірно-шаленою. Тепла літня ніч, на небі мільйони зірок, а навколо тебе в димових спец ефектах та в променях лазерного шоу тусить купа народу. Кожен на своїй власній хвилі, зі своїми емоційними танцювальними па але всі з одноково-мега-позитивно-релаксним настроєм. Усе злилось в одне ціле… створювалось враження надзвичайної легкості та невагомості… радості та чудового настрою, який, я впевнена, ще довго не покидав усіх гостей паті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Майструк