fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
23-12-2009 / всі теми /  Україна

Статутна комісія УМФ в роботі!

 

Представникам всеукраїнських
молодіжних громадських організацій і
спілок регіональних молодіжних
громадських організацій,
активній молоді України

 

 24 грудня 2009 року о 17.00 в місті Києві у приміщенні Мінсім’ямолодьспорту за адресою: вул. Десятинна 14, к. 319 буде проведено відкрите засідання Статутної комісії Українського молодіжного форуму (УМФ).
У рамках засідання будуть обговорені доцільність внесення змін до Статуту УМФ, конкретні пропозиції, пов’язані з його адаптацією до Статуту Європейського молодіжного форуму та реалій молодіжної політики сьогодення, критерії членства всеукраїнських молодіжних громадських організацій і регіональних спілок молодіжних організацій в УМФ та ін.
До участі запрошуються, насамперед, лідери й офіційні представники ВМГО і регіональних спілок молодіжних організацій, зареєстрованих відповідно до українського законодавства, а також всі активні молодіжні лідери.
Представники незареєстрованих ВМГО та регіональних спілок молодіжних організацій, регіональних молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування; активні громадяни; студенти та ін. можуть подавати свої пропозиції щодо змін до Статуту УМФ через зареєстровані ВМГО та регіональні спілки молодіжних організацій до 23 грудня 2009 року включно на e-mail: ukrmolforum@gmail.com
Реєструйтеся, будь ласка, до 23 грудня 2009 року включно за вищевказаним e-mail за наступною формою:
 
ПІБ
Назва організації, посада
Телефон
E-mail
 
 
 
 
 
Довідково:
19 березня 2008р. під час V засідання Ради Українського молодіжного форуму за ініціативи більше десяти всеукраїнських молодіжних громадських організацій і спілок, які є прямими або опосередкованими членами УМФ, було створено Статутну комісію УМФ.
У подальшому Статутною комісією був напрацьований алгоритм  інтеграції української молоді до європейських молодіжних структур і перекладений із англійської Статут Європейського молодіжного форуму, презентовані під час засідання Клубу молодих політиків у Києві 16 листопада 2009р., організованого ВМГО "Студентська республіка" та ВМГО "Українська Cтудентська Cпілка" за підтримки регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі.
 

Під час зазначеного заходу було вирішено найближчим часом здійснити відкрите засідання Статутної комісії, на якому обговорити питання залучення лідерів регіонального молодіжного руху до УМФ і вдосконалення процедури щодо членства організацій в УМФ з точки зору їх дієвості.
 
Статут УМФ > > > 
Статут ЄМФ та процедурні правила > > >
 
З повагою,
член Статутної комісії УМФ,
голова ВМГО «Студентська республіка»                                                     П.Вікнянський
 
член Статутної комісії УМФ,
голова ВМГО «Українська Студентська Спілка»                                          С.Куценко   

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки