fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-07-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Львів

Переможці львівської Студреспубліки сколихнули Бухту вікінгів!

Активісти НДЛМ та переможці Студентської республіки -2007 у місті Львові минулого тижня  відпочивали у райському куточку підназвою „Бухта вікінгів”


 


Враження одного з учасників:    


Чесно кажучи в “Бухті вікінгів” до того я не був, тому усі двадцять п’ять хвилин дороги зі Львову малював в уяві картини, які можуть переді мною відкритися. І як виявилось, “Бухта” мене не розчарувала, а навіть приємно здивувала своїми прекрасними краєвидами і кришталевими озерами.


 


Одразу згадалась фраза, яку прочитав в Інтернеті: “Навколо озера, серед могутніх дерев акуратні асфальтовані доріжки, які приведуть до дерев’яних двоповерхових котеджів, де «утомлений вікінг» знайде прекрасний відпочинок, забезпечений всім необхідним.” Але якщо замість одного “утомленого вікінга” 40 повних енергії студентів, то чи підійде їм такий відпочинок?. І одразу пошкодував за свої думки, бо усі порозбігалися, — хто на баскетбольний майданчик, хто на тенісний корт (гра одразу восьми чоловік у теніс досить веселе видовище), а дехто вирішив розважитися пінг-понгом або поплавати на човні.Але лише одна забава (крім обіду) змогла об’єднати насправді багато людей – жертвою номер один стали коні. За весь день бідні тварини не раз пошкодували, про те що ми дізнались про “Бухту вікінгів”.Після обіду вирішили влаштувати імпровізовану вечірку, яка затягнулася до четвертої ранку і від неї змогли відірватись лише ті хто вирішив поспати, посидіти за мафією або пограти в більярд.

Після цього ніч під акомпанемент Океану Ельзи і його “зелених очей” (нового неофіційного гімну “Бухти вікінгів”) плавно перейшла в ранок.

Тепер я точно знаю, що не зможу собі відмовити у поїздці в “Бухту вікінгів” на Новий рік.  


P. S.: Доречі, забув додати — це дракар — корабель вікінгів, в якому продають дуже дешеве і смачне пиво :).


Дякуємо керівництву Бухти вікінгів за ще один яскравий день нашого життяJ
Телефон: (032)240-20-24


 


Пришляк В’ячеслав
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки