fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-07-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Львів

Новини Львівської Студентської республіки

Новини Студентської республіки:


 


Політика….


 


         Час виборів невпинно наближається. Нікого уже не цікавлять гроші чи проекти, усе довкола – суцільна політика. Навіть під час звичайних конкурсів можна почути агітаційні гасла, це вже не згадуючи всюдисущі сердечка партії ДНК та хлопця з партії  “Думай”, який рекламує її за допомогою рупора. Загалом, агітація проходить досить мляво, складається враження, що цьогорічні партії та блоки ще з учорашнього вечора впевнені у перемозі – кожен у своїй…


…а тим часом у ЦВК…


друкуються бюлетені, готуються скриньки (на одній з яких і пишеться цей репортаж), інструктуються спостерігачі. Голова ЦВК – минулорічний кандидат у мери Михайло Лемак, якому для перемоги не вистачило всього 3 голоси,- запевняє, що, як і минулого року, вибори будуть чесними та прозорими.


         Як повідомили анонімні джерела, були спроби підкупити голову ЦВК, але ЦВК —  це незалежний, непідкупний орган влади!


Віра


Ніч. Студенти. Мафія


 


         Хто сказав, що ніч – це час, коли в повітрі панує спокій, непробудна тиша і всі навколо сплять? Якщо ви дійсно так думаєте, то вам просто необхідно було побувати в ніч з 30 червня на 1 липня в Парку ім. Б. Хмельницького на території Студреспубліки.


 


         Цілу ніч чи не по всій території парку лунали хвилі вибухового сміху студентів, адже відомо, що студенти – народ безтурботний і веселий. Однак, насправді не такий уже і безтурботний. Про це свідчить напружена і цілком серйозна гра, в яку забавлялись жителі республіки – мафія. Самі учасники гри кажуть, що ця ніч їм запамятається  на довго, адже давненько у них так не піднімався адреналін, як під час гри. Учасники настільки перейнялись нею, що й не помітили як їх “застукав” світанок і мафії довелось ховатись по своїх “точках”.


 


         Варто також віддати честь і хвалу нашим політичним агітаторам, які ні на хвильку не заплющили очей – клеїли агітки і плакати.


Отож, ніч у Студреспубліці  — чи не найкращий час не лише для розваг, а й для роботи.             Марічка


 


 


Свято краси


 


Вже другий день студентська республіка живе своїм – конкурси, розваги, передвиборча агітація. Незважаючи на напружену атмосферу, яка передує догоочікуваним виборам  мера, студенти знайшли час гарно розважитися. Нещодавно відбувся конкурс краси, мужності та сили “Містер студентської республіки – 2007”, в якому брали участь 10 сильних, красивих та мужніх хлопців. Конкурс видався напрочуд веселим та динамічним. Хлопці повинні були гідно та цікаво представити себе,що вони успішно зробили. Далі вони по черзі демонстрували своє   почуття гумору, силу та інтелект. Журі, до складу якого входили представники влади республіки, випала нелегка, але почесна місія обрати переможців. “Містером Студентської республіки – 2007” став голова Нацбанку Яцик, першим віце-містером – Чернологов Сашко(команда “Веселка”), другим віце- містером – Валерій Шидловський( він же містер глядацьких симпатій). Не залишилися без уваги й решта учасників, які отримали призи в інших номінаціях. Всі учасники поводилися як справжні чоловіки, хоча й були неприємні винятки, як-от, наприклад, учасник під номером 4 Живчик, який  дозволяв собі вживати ненормативну лексику. А загалом свято мудрості, краси та сили вдалося.


 


Зараз проходить не менш цікавий і захоплюючий конкурс “Міс Студентської республіки – 2007”, переможниця якого поїде влітку на відпочинок в Крим. Участь у конкурсі беруть 8 найкрасивіших та найрозумніших представниць жіночої статі нашої республіки. Подивитися на чарівних грацій зібралося усе населення Студентської республіки і вже перший вихід – у літньому вбранні —  вразив всіх красою конкурсанток. Другий вихід —  у спортивному вбранні – викликав справжній фурор серед глядачів і бурю оплесків. У перервах між виходами конкурсанток глядачів розважали чарівні створіння з балету “Вітрила” та наш ді-джей Богдан. Особливо вразив присутніх конкурс благодійного збору коштів на різні потреби: озеленення рідного міста, порятунок безпритульних, допомогу тваринам та навіть купівлю золотої рибки. Далі чарівні дівчата демонстрували свої танцювальні та артистичні здібності. Журі довго сперечалося хто ж з цих чарівних та прекрасних конкурсанток заслуговує на перемогу. В ході бурхливих суперечок перемогу отримала конкурсантка рід номером 4 Марців Олена, представниця команди Політехніки.


Вітання нашим переможцям!!!                                   Іспанка


 


 


Опитування капітанів команд


 


 


         Щоб підбити підсумки Студреспубліки 2007, ми вирішили задати кілька запитань тим, хто мав справу практично зі всіма аспектами її життя,- капітанам.


1. Що тебе сюди привело?


2.Чи ти задоволений своєю командою?


3. Які побажання Республіці?


Моряк (команда ЛЗКЛ):


1.Прийшов розважитись, відпочити, проявити себе та показати високий рівень свого ВНЗ.


2. На 100%.


3.Залишатись енергійними, ціле-спрямованими, веселими та самими собою.


Рома (команда “Думай”)


1. Хочу вдосконалити навчання в ВНЗ, систему інформування та обмін інформацією.


2. Команда чудова: хороші, цікаві, працьовиті.


3. Успіху!


Микола (команда “Їжачок”)


1. Я тут другий рік, дуже сподобалось, маса вражень.


2. Задоволений. На мою думку, гра пішла ідеально.


3. Залишайтесь чесними, нехай переможе найкращий!


Назар (команда “Лицарська Заграва”)


1. Покращення життя студентів, представлення студентів у суспільному житті.


2. Так.


Удачі!


 


 Спонсор Львівської Студреспубліки


 


Телефон: (032)240-20-24


 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки