fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
14-06-2011 / всі теми /  Україна

На старт! Увага! Руш! Чекай на Студреспубліку у своєму регіоні!

Графік регіональних Студреспублік

Студреспубліка — це те, що об’єднує кожного студента, це те, що дарує позитивні емоції та яскраві враження! Про дивну країну знають мільйони, і саме зараз по всіх усюдах розпочинаються регіональні етапи Студреспубліки-2011!

Міжнародна програма вже давно встигла завоювати прихильність не тільки студентів та молоді, але й політиків, "зірок", громадських діячів, бізнесменів і просто небайдужих українців.

Проблемне завдання (тема) гри на регіональному рівні: "Місто "N" — у ТОП-100 кращих міст Європи"

У кожному регіоні України розпочата підготовка до цієї феєричної та незвичної для пересічного українця програми, яка обіцяє стати ще цікавішою та веселішою за усі попередні!

Все, що тобі потрібно, щоб взяти участь — це лише пройти дуже просту онлайн-реєстрацію на сайті!

Головна ціль Студреспубліки — це створення студентської влади на місцевому та загальноукраїнському рівні, так звана “гра у державу”, але як не дивно, саме ця нібито гра дуже точно показує те, що відбувається з Україною у майбутньому році!

Але Студреспубліка — це не тільки одні вибори, це ще велика кількість розважальних суб-фестів! Адже все проходитиме в унікальній формі мульти-фестивалю, що передбачає проведення багатьох суб-фестивалів одночасно. В цьому році на регіональному етапі ПО ВСІЙ КРАЇНІ до Дня молоді будуть проходити: єдиний в Україні конкурс краси особистості серед студенток Перша Леді”, "Квест-фестиваль", турніри з Мафії”, Нічна туса” (DJ, PJ-паради), конкурси флеш-мобів, інтелектуальні та спортивні ігри, семінари та тренінги, "Містер Студреспубліки" й інші.

А вже до Дня Незалежності, 20-24 серпня 2011 року, переможці регіональних етапів зберуться разом на фінал, який вже за традицією відбудеться на узбережжі Криму, щоб обрати Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України.

Щороку учасниками програми стають все більше учасників, минулого року в регіональних етапах брали участь близько 100 тис. яскравої молоді. Цього року в Студреспубліці вже традиційно очікується участь не тільки українців, а й іноземних гостей.

Ми чекаємо на тебе! Не барися, реєструйся!

 

За довідками звертайтеся ((044) 529 13 75):

з питань медіа та партнерства — бренд-менеджер ВМГО “Студентська республіка” Крістіна Жулай (097) 925 27 67;

з організаційних питань — менеджер-проектів Ольга Коваленко (067) 234 01 94.

* * *

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державної служба молоді та спорту України, Українського фонду миру та Фонду сприяння розвитку мистецтв
Партнери: 
kaspersky

Інформаційна підтримка: "Перший Національний", "Українське радіо", радіо "Ера", радіо "Мелодія", журнал "Профіль", всеукраїнський щотижневик «7я», журнал Loaded 

Обов’язкова онлайн-реєстрація

Закачати супер-аватару можна тут

Питання по реєстрації

Прослухати аудіо-ролик
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки