fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
23-12-2009 / всі теми /  Хмельницький

На Хмельниччині перемогли краса і розум

 

17 грудня 2009 року в Міському будинку культури відбувся обласний конкурс “Кращий студент Хмельниччини”.
 
Особливістю конкурсу в Хмельницькій області є те, що в ньому беруть участь студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, ми даємо можливість всім студентам право бути кращими. Але «Гран-прі» отримують студенти навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації (згідно з всеукраїнським положенням), і як подарунок — поїздка на фінал всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України»!
 
Обласний конкурс проходив у два етапи: попередній та, власне, сам конкурс. На попередньому етапі журі у складі 5 осіб визначало переможців у 5-ти номінаціях за поданими матеріалами та роботами студентів. І як завжди навчальні заклади І-ІІ р. акр. показали вищий пілотаж у підготовці матеріалів!
 
У номінації «Кращий студент-науковець» перемогла Береза Альона, студентка Хмельницького національного університету.
У номінації «Кращий студент громадський діяч»Пивоварова Анастасія, студентка Кам’янець-Подільського коледжу культури та мистецтв.
 
«Кращим студентом-медійником» став Мартинюк Андрій, студент Кам’янець-Подільського індустріального коледжу.
У номінації «Кращий студент-дизайнер» переміг Яворський Ілля, студент Кам’янець-Подільського індустріального коледжу.
І нарешті «Кращим студентом-спортсменом» стала Пундик Галина, студентка Хмельницького національного університету, олімпійська чемпіонка, красуня, розумниця!..
 
Але головною номінацією все ж таки була «Кращий студент Хмельниччини», адже саме її переможець змагатиметься пізніше у Сумах за звання «Кращого студента України»!
 
Щоб вибороти перше місце, учасникам довелося позмагатись у трьох конкурсах: конкурс-візитка «Я – кращий!», «Мій талант- кращий!», конкурс-ситуація «Моя відповідь найкраща!». Усі учасники гідно трималися на протязі усієї конкурсної програми але найдостойнішим, найкращим, а отже і, переможцем, а точніше переможницею конкурсу в Хмельницькій області стала Кавковська Анастасія – студентка Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту. Краса і розум, патріотизм і сила допомогли їй вибороти перше місце та підкорити суворе журі!
 
Усі переможці отримали гарні подарунки від спонсорів: магазину «Ретекс», «Агенції почуттів», таксі «Малина», а також цінні призи від генерального спонсора конкурсу — Комп’ютерного супермаркету «ПП Кучер».
Тепер Хмельниччина спокійна, адже на всеукраїнському конкурсі нашу область представлятимуть дійсно найкращі студенти, які їдуть лише за перемогою!
 
Організаторами обласного конкурсу «Кращий студент Хмельниччини» у 2009 році є місцевий осередок ВМГО «Студентська республіка», управління освіти і науки та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Подворна Тетяна