fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-12-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Суми

Молодь ініціює – влада реалізує

На Сумщині при управлінні у справах сім’ї, дітей та молоді облдержадміністрації за активної участі Студреспубліки створюється експертна студентська рада.

До складу експертної ради увійдуть голови студентського самоврядування вищих навчальних закладів області. Крім того, між управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді і головами студентського самоврядування підписано Меморандум про співпрацю та створено ініціативну групу, яка займатиметься розробкою положень про діяльність експертної ради. Координатором ініціативної групи обрано Студентського мера Сумщини Євгенію Оленченко.

"Уперше студенти отримали реальну можливість впливати на всі молодіжні процеси, які відбуваються в області. Ми пропонуємо тісну та конструктивну співпрацю, аби разом втілювати задуми у молодіжній сфері та розвивати студентське самоврядування", – повідомив начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Сумської ОДА Олег Лата.

Створення експертної ради забезпечить формування дієвого механізму вирішення проблем у студентському середовищі.

"Молодь ініціюватиме, а управління у справах сім’ї, дітей та молоді сприятиме вирішенню нагальних питань. Тому важливо, аби ми працювали плідно, спільними зусиллями втілювали в життя наші задуми та ідеї", – наголосив посадовець.

"Нарешті влада нас почула і зрозуміла, що студенти можуть пропонувати цікаві речі, корисні не лише для молодіжного середовища, а і для суспільства в цілому", – підкреслив голова Сумської ММГО "Студентська республіка" Владислав Береза.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки