fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
16-06-2009 / всі теми /  Україна

Молодіжна країна “Студентська республіка” відкриває свої двері саме для тебе!

Студреспубліка — це те, що об’єднує кожного студента! Про дивну країну в якій ніяких криз і дурнів немає, знають мільйони, і саме зараз по всій країні йде “Студентська республіка-2009”! Програма вже давно встигла завоювати прихильність не тільки студентів та молоді, але й політиків, громадських діячів, бізнесменів і просто небайдужих українців.

У кожному регіоні України розпочата підготовка до цієї феєричної та незвичної для пересічного українця програми, яка обіцяє стати ще цікавішою та веселішою за попередні! Головна ціль Студреспубліки — це створення студентської влади на місцевому та загальноукраїнському рівні, так звана “гра у державу”, але як не дивно, саме ця нібито гра дуже точно показує те, що відбувається з Україною у майбутньому році! Якщо б “великі люди” частіше прислухалися до молоді та студентства, то в Україні не було б ніякої кризи, ані політичної, ані економічної.
 
Але Студреспубліка — це не тільки одні вибори, це ще велика кількість розважальних суб-фестів! Адже все проходитиме в унікальній формі мульти-фестивалю, що передбачає проведення кількох суб-фестивалів одночасно. У цьому році на регіональному етапі ПО ВСІЙ КРАЇНІ до Дня молоді (останні вихідні червня) будуть проходити квест-фестиваль, турніри з “Мафії”, єдиний в Україні загальнонаціональний студентський конкурс краси “Перша леді”, “Нічна туса”(DJ, PJ-паради), конкурси флеш-мобів, інтелектуальні та спортивні ігри, семінари і тренінги.
 
А вже до Дня Незалежності, 21-23 серпня 2009 року, переможці регіональних етапів зберуться разом на фінал, який вже за традицією відбудеться на узбережжі Криму, щоб обрати Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України.
 
Щороку учасниками програми стають все більше учасників, минулого року в регіональних етапах приймали участь близько 50 тис. молодих і талановитих активістів. Цього року в “Студентській республіці” очікується участь не тільки українців, а й іноземних гостей із Росії, Білорусі, Польщі, Німеччини та інших країн.
Організатори: ВМГО “Студентська республіка” та Народно-демократична ліга молоді за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Український фонд миру (голова правління — Людмила Супрун).
 
Інформаційна підтримка: генеральний інформаційний партнер — телеканал “ТЕТ”, аналітичний партнер — журнал "Эксперт", спеціальний радіо-партнер — радіо “Мелодія”, музичний партнер — радіо “MfM”, інформаційний партнер — журнал “Український Тиждень”, інтернет-партнер — meta.ua.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Чувичін Євген