fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-04-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Суми

Фінал «Кращого студента України»: незабаром!
 

24 квітня 2010 року в м.Суми відбудеться фінал всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України» (2009), організатором якого є ВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Студенти понад 300 вищих навчальних закладів країни, понад 1000 молодіжних лідерів заявили про бажання взяти участь у змаганнях за звання “Кращий студент України”, “Кращий студент-громадський діяч України”, “Кращий студент-спортсмен України”, “Кращий студент-науковець України”, “Кращий студент-медійник України” та “Кращий студент-дизайнер України”.

Учасниками всеукраїнського етапу стануть переможці регіональних конкурсів у відповідних номінаціях. Достойні представники молоді отримають високу оцінку своїх напрацювань і здобутків.

У рамках конкурсу учасники презентують особисто реалізований проект з соціальної тематики і матимуть змогу продемонструвати власні здібності. В якості розважальної програми для глядачів передбачено виступи спеціальних гостей заходу – музичних гуртів м.Суми та команди КВН.

 
Плідна діяльність кожної людини заслуговує на визнання та винагороду!

 

Довідкова інформація:

координатор з роботи зі ЗМІ Олена Литвиненко (м.Суми)

066 473 78 18

lena1906@meta.ua

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба СММГО Студреспубліки